Czym się różni Bid.Cars od klasycznych firm sprowadzających auta z USA?

Czym różni się firma BidCars od standardowych firm sprowadzających auta z USA. Jakie są opinie o BidCars i dlaczego warto poznać tę platformę?

Czym jest BidCars?

BidCars różni się od klasycznych firm sprowadzających auta z USA poprzez swoją innowacyjną, zautomatyzowaną platformę, która umożliwia użytkownikom bezpośrednią licytację pojazdów z USA prosto z aukcji Copart oraz IAAI. Platforma daje klientom pełną kontrolę nad procesem zakupu pojazdu, co odróżnia od tradycyjnych firm sprowadzających auta z USA.

przykladowe aukcje bidcars

Przykładowe aukcje na portalu Bid.Cars

Samodzielnie licytuj auto z USA nawet 40% taniej niż w Polsce

W BidCars to użytkownik może samodzielnie uczestniczyć w licytacjach na żywo, decydując o swoich ofertach i strategii zakupu auta z USA. BidCars nie jest pośrednikiem, który licytuje pojazdy w imieniu klienta.

Dzięki tej interaktywnej platformie, użytkownicy platformy BidCars mają możliwość dostępu do szerokiego wyboru samochodów, motocykli i quadów amerykańskich bez konieczności korzystania z pośrednictwa.

BidCars i sprowadzanie aut z USA

Po wygraniu licytacji na platformie Bid.Cars, firma przystępuje do sprowadzenia wybranego pojazdu prosto z USA pod dom klienta. Dzięki temu proces jest szybszy, przejrzysty i bardziej dostępny. W przypadku polskich firm sprowadzających auta z USA, to zazwyczaj importerzy decydują o licytacji i sprowadzeniu auta, a klient ma znacznie mniejszy wpływ na przebieg procesu zakupu samochodu ze Stanów.

Bid.Cars zmienia zasady gry na rynku sprowadzania pojazdów z USA, oferując innowacyjną, wygodną i zautomatyzowaną platformę, która stawia klienta w centrum procesu zakupu. Dzięki temu BidCars zapewnia nową jakość w sprowadzaniu pojazdów zza oceanu.

Prowizja BidCars to jedyne 450$

Prowizja Bid.Cars wynosi zaledwie 450 dolarów, co czyni usługę niezwykle konkurencyjną. Dzięki tej niskiej opłacie, klienci mogą korzystać z innowacyjnej platformy aukcyjnej i sprowadzać pojazdy amerykańskie z BidCars. To atrakcyjna oferta dla wszystkich poszukujących wymarzonego pojazdu zza oceanu.

Warto podkreślić, że pomimo niskiej prowizji BidCars, koszty związane z zakupem i ze sprowadzeniem pojazdu amerykańskiego często pozostają znacznie niższe niż zakup auta z USA o podobnych parametrach technicznych i wyposażeniu na polskim rynku motoryzacyjnym.

To rozsądny wybór dla tych, którzy szukają oszczędności i jednocześnie chcą zdobyć pojazd spełniający ich oczekiwania. Dzięki Bid.Cars można znaleźć doskonałe rozwiązanie, łącząc jakość, automatyzację zakupów i atrakcyjne ceny pojazdów z USA.

Podsumowanie

W naszej opinii BidCars to innowacyjna, zautomatyzowana platforma łącząca zaufane aukcje IAAI i Copart. Użytkownik bez wychodzenia z domu może licytować pojazd na żywo do określonej, wyznaczonej przez siebie kwoty. Po wygraniu licytacji firma BidCars zajmie się sprowadzeniem auta, motocykla czy quada z USA pod dom nawet w przeciągu 6-8 tygodni.

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.