Redakcja poleca

5 powodów, dla których warto pracować w salonie samochodowym BMW

Znalezienie dobrze płatnej, a zarazem przyjemnej pracy wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Pomimo że na rynku znajduje się wiele ciekawych ofert, to wybór idealnej pracy często stanowi twardy orzech do zgryzienia. Fani motoryzacji mają jednak przed sobą wiele możliwości, a jedną z najlepszych jest praca w salonie samochodowym. Choć wiele osób sądzi, że praca ta jest niezwykle trudna i nie umożliwia uzyskania dobrych zarobków, to w rzeczywistości taki stereotyp jest mitem. Kariera w BMW jest bowiem idealnym wyborem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez samochodów.

0

38

Czym różnią się hybrydy HEV, MHEV i PHEV?

Samochody hybrydowe mogą wykorzystywać jedną z dostępnych technologii – HEV, MHEV lub PHEV. Pierwsza z nich to klasyczna odmiana nazywana również „pełną hybrydą” – akumulator jest ładowany przez silnik spalinowy. Gdy bateria osiągnie odpowiedni poziom naładowania, pozwala na jazdę w trybie elektrycznym na krótkim dystansie. Hybryda MHEV nazywana jest „miękką hybrydą”.

0

65

Czy podróż busem do Niemiec się opłaca?

Podróże do Niemiec wydają się być już stałym "rytuałem" w codzienności Polaków. Obecnie to właśnie tam podróżujemy w celach biznesowych i to właśnie tam prowadzimy nasze firmy. Dodatkowo podróże do Niemiec traktujemy również jako sposób na odstresowanie się i zapomnienie o codziennych obowiązkach.

0

90

Od września 2023 r. tylko 30 km/h w ternie zabudowanym

Przepisy o ograniczeniu prędkości do 30 km/h w terenie zabudowanym już przegłosowane. To ostatnie chwile na jazdę „pięćdziesiątką”. Czy wprowadzenie tak restrykcyjnych ograniczeń prędkości w terenie zabudowanym rzeczywiście pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo, zdrowie ludności i zasilenie państwowego budżetu?

0

103

Transport intermodalny – co to?

Transport intermodalny to specyficzny rodzaj usługi przewozowej, która może występować zarówno jako transport krajowy, jak i międzynarodowy. Na czym dokładnie to polega? Jakie są zalety transportu intermodalnego? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

0

71

Nawet 500 zł mandatu i 6 punktów karnych mimo włączonych świateł mijania

Od lat jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania na co dzień ze świateł podczas jazdy samochodem. Dzięki temu nasze auta są znacznie lepiej widoczne nawet za dnia. Okazuje się jednak, że samo włączenie świateł mijania nie wystarczy i jesteśmy wciąż narażeni na mandat. Warto pamiętać, że punkty karne na koncie kierowcy będą obowiązywać przez 2 lata od momentu zapłacenia kary.

0

234

Zastosowanie telematyki w firmowej flocie

Czy logistyka jest niezbędnym elementem Twojej działalności? Czy w tym celu eksploatujesz własną flotę? Jeśli tak, to telematyka powinna być dla Ciebie oczywistym wyborem. Niesie nam bowiem wielkie korzyści dla flot firmowych.

0

102

Wielu kierowców i pieszych może teraz dostać 3 tys. zł mandatu! Masz to w samochodzie?

Od początku października piesi i kierowcy mogą otrzymać 3 tys. zł mandatu. Akcja będzie trwała do końca roku. Policja sprawdza stosowanie odblasków, kamizelek odblaskowych i nie tylko.

0

123

Usługi logistyczne dla branży fashion – na czym polegają?

Każdy, kto prowadzi sklep odzieżowy, powinien zadbać nie tylko o jakość produktów i marketing, ale także zaplanować optymalną ich dostawę. Choć wydaje się to dość skomplikowane, warto dokładnie przemyśleć kwestię logistyki, aby klienci mogli jak najszybciej otrzymać zamówiony towar.

0

92

Gdzie szukać dobrego auta używanego? 

Zakup auta z drugiej ręki nie jest łatwym zadaniem. Szeroki wybór samochodów używanych może przyprawić o ból głowy. Dlatego auta warto szukać na specjalnych portalach, które zamieszczają ciekawe ogłoszenia z całej Polski.

0

151

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

5 powodów, dla których warto pracować w salonie samochodowym BMW

Znalezienie dobrze płatnej, a zarazem przyjemnej pracy wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Pomimo że

0

38

Czym różnią się hybrydy HEV, MHEV i PHEV?

Samochody hybrydowe mogą wykorzystywać jedną z dostępnych technologii – HEV, MHEV lub PHEV. Pierwsza z

0

65

Zakład ŠKODY w Vrchlabí – zerowa emisja CO2, zaawansowana technologia oraz cztery miliony wyprodukowanych skrzyń biegów

Zakład ŠKODY w czeskim mieście Vrchlabí wyprodukował już ponad cztery miliony skrzyń biegów DQ200, które

0

43