Redakcja poleca

Motocykl elektryczny do miasta? Świetny pomysł!

Każdego dnia mijamy je na ulicach, choć nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wcale nie są napędzane silnikami spalinowymi, ale… elektrycznymi. E-motocykle pod względem designu do złudzenia przypominają klasyczne maszyny, jednak jeżdżą tanio, bezemisyjnie i bezszelestnie. Nic dziwnego, że ustawiają się po nie kolejki chętnych. Dlaczego motocykl elektryczny znakomicie sprawdza się w mieście? Sprawdź to w naszym artykule.

0

89

Suzuki Jimny – nowe wcielenie legendy

Jimny był przełomowym modelem dla marki Suzuki. Samochód zadebiutował w 1970 roku, a od 2018 produkowana jest jego czwarta generacja. Jimny jest autem terenowy, które zapewnia również wysoki komfort jazdy po asfalcie. Dowiedz sięwięcej na temat Suzuki Jimny!

0

108

Hyundai Ioniq – ekologicznie, ale bez kompromisów

Elektromobilność jest najgorętszym trendem w motoryzacji. Nie zmienia to natomiast faktu, że samochody w pełni elektryczne mają swoje ograniczenia – najważniejszym z nich jest długi czas ładowania oraz niedostateczna dostępność publicznych ładowarek. To jeden z powodów, dla których wielu kierowców jednak decyduje się na zakup hybrydy, na przykład Hyundaia Ioniq. Sprawdźmy, jakie atuty ma do […]

0

109

Kamera samochodowa przód i tył – dlaczego warto?

Wideorejestratory samochodowe są już dzisiaj coraz bardziej powszechne. Możliwość nagrywania zdarzeń drogowych jest niezwykle przydatna i to nie tylko w razie kolizji czy budzącego wątpliwości zdarzenia drogowego.

1

148

Zakup części samochodowych? Tylko online!

Robienie zakupów przez internet ma wiele zalet. Dotyczy to również zakupów związanych z motoryzacją, kiedy musimy kupić np. części zamienne lub jakieś akcesoria samochodowe. Wybierając kupowanie online, możesz liczyć na szybki i sprawny przebieg zakupów. Jakie jeszcze plusy ma robienie zakupów przez internet? Zgłębiliśmy ten temat w poniższym artykule.

0

138

To już dziś – nowe przepisy dla kierowców i pieszych!

To byłą tylko kwestia czasu - po podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustawy "Prawo o ruchu drogowym" nowe regulacje weszły w życie 1 czerwca. Zobacz co teraz się zmieniło.

0

89

Sprawdzanie historii OC – jak to zrobić?

Istnieje możliwość sprawdzenia historii swoich szkód. Cały zapis historii OC jest zbierany i przechowywany przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jak sprawdzić historię szkód i wygenerować raport?

0

140

Jak to jest z tymi mandatami z dronów?

Aby wspomóc policjantów do każdej komendy wojewódzkiej trafiają drony. Ma to wspomóc w działaniach szczególnie patrole drogówki. Jak wygląda proces otrzymania mandatu za wykroczenie zarejestrowane przez drona? W czym jeszcze drony pomagają policjantom?

0

180

Zgubiłem kartę pojazdu – co dalej?

Karta pojazdu to obowiązkowy dokumentem każdego samochodu, który został zarejestrowany w Polsce. Znajdują się w niej najważniejsze informacje na temat pojazdu. Co jednak zrobić, gdy karta pojazdu zostanie zgubiona?

0

372

Używasz kierunkowskazu skręcając w lewo na rondzie? Tak wielu kierowców popełnia błąd!

Migać, czy nie migać? Oto jest pytanie!

1

607

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Skoda Scala – dane techniczne, dostępne wersje, cena, opinie

Skoda Scala zadebiutowała w 2019 roku jako następca Skody Rapid. Uznawana jest za funkcjonalny, szybki

0

15

Skoda Rapid 2016 – dane techniczne, dostępne wersje, cena

Skoda Rapid 2016 do dziś ceniona jest za niską awaryjność i korzystną cenę. Jej inne

0

94

Skoda Rapid 2019 – dane techniczne, dostępne wersje, cena

Skoda Rapid debiutowała we Frankfurcie w 2011 jako MissionL. Rok później zaprezentowano wersję produkcyjną modelu.

0

24