Redakcja poleca

Jak zadbać o wnętrze samochodu? Najważniejsze zabiegi pielęgnacyjne auta

Zadbany wewnątrz samochód to dla niektórych podstawa. Doprowadzenie do tego, nie jest jednak takie proste. Czy wiesz jak czyścić skórę, a jak materiał wykonany z weluru, lub alcantary? Twoim utrapieniem jest walka z podsufitką, a nie wiesz, jak ją wygrać nie zostawiając zacieków? Czyszczenie kokpitu w zależności od surowca, z którego jest wykonany Wiele osób […]

0

206

Motocykl elektryczny do miasta? Świetny pomysł!

Każdego dnia mijamy je na ulicach, choć nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wcale nie są napędzane silnikami spalinowymi, ale… elektrycznymi. E-motocykle pod względem designu do złudzenia przypominają klasyczne maszyny, jednak jeżdżą tanio, bezemisyjnie i bezszelestnie. Nic dziwnego, że ustawiają się po nie kolejki chętnych. Dlaczego motocykl elektryczny znakomicie sprawdza się w mieście? Sprawdź to w naszym artykule.

0

195

Suzuki Jimny – nowe wcielenie legendy

Jimny był przełomowym modelem dla marki Suzuki. Samochód zadebiutował w 1970 roku, a od 2018 produkowana jest jego czwarta generacja. Jimny jest autem terenowy, które zapewnia również wysoki komfort jazdy po asfalcie. Dowiedz sięwięcej na temat Suzuki Jimny!

0

212

Hyundai Ioniq – ekologicznie, ale bez kompromisów

Elektromobilność jest najgorętszym trendem w motoryzacji. Nie zmienia to natomiast faktu, że samochody w pełni elektryczne mają swoje ograniczenia – najważniejszym z nich jest długi czas ładowania oraz niedostateczna dostępność publicznych ładowarek. To jeden z powodów, dla których wielu kierowców jednak decyduje się na zakup hybrydy, na przykład Hyundaia Ioniq. Sprawdźmy, jakie atuty ma do […]

0

229

Kamera samochodowa przód i tył – dlaczego warto?

Wideorejestratory samochodowe są już dzisiaj coraz bardziej powszechne. Możliwość nagrywania zdarzeń drogowych jest niezwykle przydatna i to nie tylko w razie kolizji czy budzącego wątpliwości zdarzenia drogowego.

1

275

Zakup części samochodowych? Tylko online!

Robienie zakupów przez internet ma wiele zalet. Dotyczy to również zakupów związanych z motoryzacją, kiedy musimy kupić np. części zamienne lub jakieś akcesoria samochodowe. Wybierając kupowanie online, możesz liczyć na szybki i sprawny przebieg zakupów. Jakie jeszcze plusy ma robienie zakupów przez internet? Zgłębiliśmy ten temat w poniższym artykule.

0

219

To już dziś – nowe przepisy dla kierowców i pieszych!

To byłą tylko kwestia czasu - po podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustawy "Prawo o ruchu drogowym" nowe regulacje weszły w życie 1 czerwca. Zobacz co teraz się zmieniło.

0

164

Sprawdzanie historii OC – jak to zrobić?

Istnieje możliwość sprawdzenia historii swoich szkód. Cały zapis historii OC jest zbierany i przechowywany przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jak sprawdzić historię szkód i wygenerować raport?

0

251

Jak to jest z tymi mandatami z dronów?

Aby wspomóc policjantów do każdej komendy wojewódzkiej trafiają drony. Ma to wspomóc w działaniach szczególnie patrole drogówki. Jak wygląda proces otrzymania mandatu za wykroczenie zarejestrowane przez drona? W czym jeszcze drony pomagają policjantom?

0

282

Zgubiłem kartę pojazdu – co dalej?

Karta pojazdu to obowiązkowy dokumentem każdego samochodu, który został zarejestrowany w Polsce. Znajdują się w niej najważniejsze informacje na temat pojazdu. Co jednak zrobić, gdy karta pojazdu zostanie zgubiona?

0

522

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Skoda Kodiaq wymiary nowego SUV’a Skody w porównaniu do modeli konkurencji

Szukasz idealnego SUV’a i zależy Ci na tym, by miał odpowiednio dobrane wymiary? Zastanawiasz się

0

45

Samochody po powodzi zaleją rynek w Polsce?

Pierwsze przypadki próby sprzedaży aut po powodzi miały już miejsce. Czy grozi nam plaga zalanych

0

130

W Europie ilość rejestrowanych nowych samochodów jest najniższa od 1995 roku!

Spadek rejestracji zdecydowanie odzwierciedla brak równowagi na rynku. Jak wiemy w związku z trwającym kryzysem

0

71