Ciężarowe

Ceny na Autostradzie A2 znów poszybowały w górę!

Na autostradzie A2 kolejne podwyżki. Sprawdź na którym odcinku zapłacisz więcej.

0

1051

Ile zarabia spedytor?

Branża transportu i spedycji międzynarodowej jest wymagająca i wysoce konkurencyjna. Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w jednej z firm działających w tym sektorze, z pewnością chcesz wiedzieć, na jakie zarobki mogą liczyć specjaliści od organizacji przewozu towarów. Kwestię wynagrodzeń w spedycji poruszamy w poniższym artykule, w którym podajemy konkretne liczby i statystyki. Zobacz! Hierarchia w zawodzie spedytora […]

0

1070

Opady śniegu, marznący deszcz, duży mróz i nieodśnieżone drogi – takie warunki na drogach w całym kraju

W całym kraju panują trudne warunki na drogach. Wciąż trwające opady nie ułatwiają sprawy. Kierowcy muszą zmierzyć się z dużymi korkami i utrudnieniami.

2

785

Odcinkowy pomiar prędkości na autostradzie A1 – sypią się mandaty

Ograniczenie prędkości na wciąż budowanych odcinkach autostrady A1 są notorycznie łamane. Wprowadzono skuteczne rozwiązanie problemu.

0

1647

Kursy redukujące punkty karne – także przez internet

Jest wielu kierowców, którym kursy redukujące punkty karne się przydają. W trakcie pandemii pojawiały się jednak różne utrudnienia. W związku z tym wymyślono pewien bardzo ciekawy sposób przystąpienia do kursu.

0

709

Koniec wyprzedzania na autostradach. Czy będą zmiany w prawie?

Czy z plagą wyprzedzających się ciężarówek na drogach szybkiego ruchu i autostradach zacznie ktoś walczyć? Czy będą zmiany w prawie?

0

483

Kierowca nie będzie mógł odmówić mandatu!

Nowy projekt poselski, który z początkiem roku wpłynął do Sejmu przewiduje m.in. brak możliwości odmówienia mandaty. Co nas wtedy czeka?

1

936

Telematyka w samochodach ciężarowych – sposób na oszczędności przedsiębiorstwa

Redukcja kosztów paliwa, efektywniejsze zarządzenie pracą kierowców i wydajniejszy transport towarów. To zaledwie część zalet wykorzystania systemów telematycznych przez przedsiębiorstwa z branży transportowej. Nie bez powodu, coraz więcej menadżerów floty sięga po nowoczesne rozwiązania, które pozwalają firmom na osiągnięcie rynkowej przewagi nad konkurencją. Telematyka w branży transportowej Telematyka to pojęcie skrywające różnego rodzaju rozwiązania technologiczne, […]

0

479

Inteligentne technologie w samochodach ciężarowych

Inteligentne technologie coraz śmielej wkraczają w świat motoryzacji. Niemal z miesiąca na miesiąc, pojawiają się informacje o pracach nad coraz to nowszymi rozwiązaniami informatycznymi dla samochodów, także tych ciężarowych. Implementacja nowoczesnych technologii ma zwiększyć zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy kierowców pracujących transporcie drogowym. Przyjrzyjmy się nieco bliżej najciekawszym cyfrowym produktom dla samochodów ciężarowych. Aplikacje […]

0

449

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Skoda Kodiaq wymiary nowego SUV’a Skody w porównaniu do modeli konkurencji

Szukasz idealnego SUV’a i zależy Ci na tym, by miał odpowiednio dobrane wymiary? Zastanawiasz się

0

45

Samochody po powodzi zaleją rynek w Polsce?

Pierwsze przypadki próby sprzedaży aut po powodzi miały już miejsce. Czy grozi nam plaga zalanych

0

130

W Europie ilość rejestrowanych nowych samochodów jest najniższa od 1995 roku!

Spadek rejestracji zdecydowanie odzwierciedla brak równowagi na rynku. Jak wiemy w związku z trwającym kryzysem

0

71