Motocykle

Motocykl elektryczny do miasta? Świetny pomysł!

Każdego dnia mijamy je na ulicach, choć nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wcale nie są napędzane silnikami spalinowymi, ale… elektrycznymi. E-motocykle pod względem designu do złudzenia przypominają klasyczne maszyny, jednak jeżdżą tanio, bezemisyjnie i bezszelestnie. Nic dziwnego, że ustawiają się po nie kolejki chętnych. Dlaczego motocykl elektryczny znakomicie sprawdza się w mieście? Sprawdź to w naszym artykule.

0

195

Ceny na Autostradzie A2 znów poszybowały w górę!

Na autostradzie A2 kolejne podwyżki. Sprawdź na którym odcinku zapłacisz więcej.

0

1051

Opady śniegu, marznący deszcz, duży mróz i nieodśnieżone drogi – takie warunki na drogach w całym kraju

W całym kraju panują trudne warunki na drogach. Wciąż trwające opady nie ułatwiają sprawy. Kierowcy muszą zmierzyć się z dużymi korkami i utrudnieniami.

2

785

Odcinkowy pomiar prędkości na autostradzie A1 – sypią się mandaty

Ograniczenie prędkości na wciąż budowanych odcinkach autostrady A1 są notorycznie łamane. Wprowadzono skuteczne rozwiązanie problemu.

0

1647

Kursy redukujące punkty karne – także przez internet

Jest wielu kierowców, którym kursy redukujące punkty karne się przydają. W trakcie pandemii pojawiały się jednak różne utrudnienia. W związku z tym wymyślono pewien bardzo ciekawy sposób przystąpienia do kursu.

0

709

Kierowca nie będzie mógł odmówić mandatu!

Nowy projekt poselski, który z początkiem roku wpłynął do Sejmu przewiduje m.in. brak możliwości odmówienia mandaty. Co nas wtedy czeka?

1

936

Egzaminy na prawo jazdy znowu dostępne – WORD wracają do pracy

Po zamknięciu wszystkich WORD w Polsce na skutek epidemii koronawirusa część ośrodków przywraca egzaminy na prawo jazdy. Gdzie można odbyć egzamin na prawo jazdy? Jak się zapisać na egzamin?

0

575

Motocyklowe nowości od Hondy – Gold Wing 2018

Po raz pierwszy kultowy cruiser Hondy zaprezentowany został podczas Tokyo Motor Show. Honda Gold Wing, bo o niej mowa, to lekka, kompaktowa i unowocześniona wersja legendarnego motocyklu sprzed kilkunastu lat. Mocny i ekonomiczny jednoślad to nie lada gratka dla prawdziwych fanów motoryzacji. Zobaczmy, co skrywa w środku! Wielki powrót legendy Nowy model GL1800 Gold Wind, […]

0

701

Sprzedaż motocykli w pierwszym półroczu 2018 roku

Rynek motocykli i motorowerów cechuje w ostatnich miesiącach tendencja spadkowa. Trwający przez wakacje sezon i związana z nim lepsza pogoda spowodowały jednak niewielki wzrost w poziomie sprzedaży samych motocykli. Szczegółowe dane za pierwsze półrocze zawiera raport opracowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Sprzedaż nowych jednośladów Sprzedaż jednośladów w lipcu 2018 roku wyniosła 2956 nowych egzemplarzy, […]

0

316

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Skoda Kodiaq wymiary nowego SUV’a Skody w porównaniu do modeli konkurencji

Szukasz idealnego SUV’a i zależy Ci na tym, by miał odpowiednio dobrane wymiary? Zastanawiasz się

0

45

Samochody po powodzi zaleją rynek w Polsce?

Pierwsze przypadki próby sprzedaży aut po powodzi miały już miejsce. Czy grozi nam plaga zalanych

0

130

W Europie ilość rejestrowanych nowych samochodów jest najniższa od 1995 roku!

Spadek rejestracji zdecydowanie odzwierciedla brak równowagi na rynku. Jak wiemy w związku z trwającym kryzysem

0

71