Motocykle

Motocykl elektryczny do miasta? Świetny pomysł!

Każdego dnia mijamy je na ulicach, choć nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wcale nie są napędzane silnikami spalinowymi, ale… elektrycznymi. E-motocykle pod względem designu do złudzenia przypominają klasyczne maszyny, jednak jeżdżą tanio, bezemisyjnie i bezszelestnie. Nic dziwnego, że ustawiają się po nie kolejki chętnych. Dlaczego motocykl elektryczny znakomicie sprawdza się w mieście? Sprawdź to w naszym artykule.

0

89

Ceny na Autostradzie A2 znów poszybowały w górę!

Na autostradzie A2 kolejne podwyżki. Sprawdź na którym odcinku zapłacisz więcej.

0

970

Opady śniegu, marznący deszcz, duży mróz i nieodśnieżone drogi – takie warunki na drogach w całym kraju

W całym kraju panują trudne warunki na drogach. Wciąż trwające opady nie ułatwiają sprawy. Kierowcy muszą zmierzyć się z dużymi korkami i utrudnieniami.

2

712

Odcinkowy pomiar prędkości na autostradzie A1 – sypią się mandaty

Ograniczenie prędkości na wciąż budowanych odcinkach autostrady A1 są notorycznie łamane. Wprowadzono skuteczne rozwiązanie problemu.

0

1457

Kursy redukujące punkty karne – także przez internet

Jest wielu kierowców, którym kursy redukujące punkty karne się przydają. W trakcie pandemii pojawiały się jednak różne utrudnienia. W związku z tym wymyślono pewien bardzo ciekawy sposób przystąpienia do kursu.

0

614

Kierowca nie będzie mógł odmówić mandatu!

Nowy projekt poselski, który z początkiem roku wpłynął do Sejmu przewiduje m.in. brak możliwości odmówienia mandaty. Co nas wtedy czeka?

1

868

Egzaminy na prawo jazdy znowu dostępne – WORD wracają do pracy

Po zamknięciu wszystkich WORD w Polsce na skutek epidemii koronawirusa część ośrodków przywraca egzaminy na prawo jazdy. Gdzie można odbyć egzamin na prawo jazdy? Jak się zapisać na egzamin?

0

470

Motocyklowe nowości od Hondy – Gold Wing 2018

Po raz pierwszy kultowy cruiser Hondy zaprezentowany został podczas Tokyo Motor Show. Honda Gold Wing, bo o niej mowa, to lekka, kompaktowa i unowocześniona wersja legendarnego motocyklu sprzed kilkunastu lat. Mocny i ekonomiczny jednoślad to nie lada gratka dla prawdziwych fanów motoryzacji. Zobaczmy, co skrywa w środku! Wielki powrót legendy Nowy model GL1800 Gold Wind, […]

0

625

Sprzedaż motocykli w pierwszym półroczu 2018 roku

Rynek motocykli i motorowerów cechuje w ostatnich miesiącach tendencja spadkowa. Trwający przez wakacje sezon i związana z nim lepsza pogoda spowodowały jednak niewielki wzrost w poziomie sprzedaży samych motocykli. Szczegółowe dane za pierwsze półrocze zawiera raport opracowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Sprzedaż nowych jednośladów Sprzedaż jednośladów w lipcu 2018 roku wyniosła 2956 nowych egzemplarzy, […]

0

249

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Skoda Scala – dane techniczne, dostępne wersje, cena, opinie

Skoda Scala zadebiutowała w 2019 roku jako następca Skody Rapid. Uznawana jest za funkcjonalny, szybki

0

15

Skoda Rapid 2016 – dane techniczne, dostępne wersje, cena

Skoda Rapid 2016 do dziś ceniona jest za niską awaryjność i korzystną cenę. Jej inne

0

94

Skoda Rapid 2019 – dane techniczne, dostępne wersje, cena

Skoda Rapid debiutowała we Frankfurcie w 2011 jako MissionL. Rok później zaprezentowano wersję produkcyjną modelu.

0

24