Motocykle

Ceny na Autostradzie A2 znów poszybowały w górę!

Na autostradzie A2 kolejne podwyżki. Sprawdź na którym odcinku zapłacisz więcej.

0

729

Opady śniegu, marznący deszcz, duży mróz i nieodśnieżone drogi – takie warunki na drogach w całym kraju

W całym kraju panują trudne warunki na drogach. Wciąż trwające opady nie ułatwiają sprawy. Kierowcy muszą zmierzyć się z dużymi korkami i utrudnieniami.

2

575

Odcinkowy pomiar prędkości na autostradzie A1 – sypią się mandaty

Ograniczenie prędkości na wciąż budowanych odcinkach autostrady A1 są notorycznie łamane. Wprowadzono skuteczne rozwiązanie problemu.

0

1019

Kursy redukujące punkty karne – także przez internet

Jest wielu kierowców, którym kursy redukujące punkty karne się przydają. W trakcie pandemii pojawiały się jednak różne utrudnienia. W związku z tym wymyślono pewien bardzo ciekawy sposób przystąpienia do kursu.

0

396

Kierowca nie będzie mógł odmówić mandatu!

Nowy projekt poselski, który z początkiem roku wpłynął do Sejmu przewiduje m.in. brak możliwości odmówienia mandaty. Co nas wtedy czeka?

1

689

Egzaminy na prawo jazdy znowu dostępne – WORD wracają do pracy

Po zamknięciu wszystkich WORD w Polsce na skutek epidemii koronawirusa część ośrodków przywraca egzaminy na prawo jazdy. Gdzie można odbyć egzamin na prawo jazdy? Jak się zapisać na egzamin?

0

178

Motocyklowe nowości od Hondy – Gold Wing 2018

Po raz pierwszy kultowy cruiser Hondy zaprezentowany został podczas Tokyo Motor Show. Honda Gold Wing, bo o niej mowa, to lekka, kompaktowa i unowocześniona wersja legendarnego motocyklu sprzed kilkunastu lat. Mocny i ekonomiczny jednoślad to nie lada gratka dla prawdziwych fanów motoryzacji. Zobaczmy, co skrywa w środku! Wielki powrót legendy Nowy model GL1800 Gold Wind, […]

0

397

Sprzedaż motocykli w pierwszym półroczu 2018 roku

Rynek motocykli i motorowerów cechuje w ostatnich miesiącach tendencja spadkowa. Trwający przez wakacje sezon i związana z nim lepsza pogoda spowodowały jednak niewielki wzrost w poziomie sprzedaży samych motocykli. Szczegółowe dane za pierwsze półrocze zawiera raport opracowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Sprzedaż nowych jednośladów Sprzedaż jednośladów w lipcu 2018 roku wyniosła 2956 nowych egzemplarzy, […]

0

99

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Testowy model Toyoty RAV4 szpiegowano podczas testu drogowego w Indiach. Pojawiło się wiele spekulacji na temat premiery nowego SUV-a

Testy wyszły na jaw. Szpiegowano nowy model Toyoty RAV4. Jak wygląda? Jakie ma osiągi?

0

44

Toyota Auris – jaki silnik wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem Toyoty Auris? Dowiedz się więcej na temat dostępnych rodzajów silnika.

0

9

Toyota Auris – dostępne wersje z ostatniej generacji 2019

Debiut Toyoty Auris miał miejsce w 2007 roku, a jej czas skończył się zaledwie po

0

24