Nowa jakość w zarządzaniu transportem – niezbędne narzędzia

Nowoczesne rozwiązania dla branży transportowej znacznie ułatwiają zarządzanie transportem. Polska branża TSL posiada imponujący potencjał i cały czas zyskuje na znaczeniu. Dzięki transformacji cyfrowej na rynku pojawiły się nowoczesne rozwiązania. Oto polecane przez nas narzędzia, które ułatwiają zarządzenie w firmie z branży TSL.

Innowacyjne rozwiązania w TSL – co nas czeka?

W branży TSL usprawnianie łańcucha dostaw jest kluczem do sukcesu. Dużym ułatwieniem dla tego procesu są nowoczesne technologie. Etap cyfrowej transformacji w tej branży przynosi nieustannie nowe rozwiązania – poznaj kilka narzędzi, które usprawnią Twoją codzienną pracę. Dostawcy usług transportowych bardzo często wykorzystują nowe technologie do usprawnienia realizacji swoich zadań.

Firma Marcos BIS to jedna z marek cenionej w branży Grupy Inelo. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości rozwiązań wspomagających pracę w przedsiębiorstwach transportowych.

Wśród najlepszych systemów technologicznych dla transportu warto wymienić m.in. Tachoscan Control, TMS Nawigator i 4Trans. Są to kompleksowe rozwiązania służące do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz outsourcingu dla przewoźników. Polecanym programem jest też GBOX, czyli zaawansowany system lokalizacji i monitorowania pojazdów.

TMS Nawigator

Jednym z polecanych oprogramowań dla transportu jestTMS Nawigator. To innowacyjne narzędzie do kompleksowego zarządzania spedycyjno-transportowymi procesami w przedsiębiorstwie. Oferuje liczne moduły, które razem tworzą całość pozwalającą na planowanie, monitorowanie, realizowanie i rozliczanie usług z zakresu transportu.

Dodatkowym plusem jest możliwość integracji programu z urządzeniami telemetrycznymi. TMS Nawigator to praktyczne narzędzie do komunikacji z pojazdami i kierowcami. Więcej na temat TMS Nawigator znajdziesz tutaj: https://inelo.pl/produkty/oprogramowanie-dla-transportu/nawigator-tms/. Poznaj całą ofertę narzędzi od Inelo, które ułatwią działanie firmy transportowej.

Oprogramowanie 4Trans

4Trans to program numer jeden na rynku – jest najczęściej wybieranym programem narzędziem do rozliczania i analizy czasu pracy kierowców. Program jest dedykowany dla firm transportowych z branży TSL.

Jest to oprogramowanie od Inelo złożone z modułów, które pozwalają na pełną kontrolę i rozliczanie czasu pracy kierowców, a także monitorowanie ich pracy czy wykrycie próby manipulacji przy danych z tachografów.

Gbox Assist 3.0

Z kolei Gbox Assist 3.0 to cenne źródło informacji oraz nowoczesny system lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów. Daje możliwość integracji z systemami TMS. GBox Assist zapewnia wiele funkcji z zakresu telematyki transportu, dzięki którym można zarządzać flotą lepiej i szybciej.

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.