Elektryczne SUV-y Mercedes-Benz EQA i EQB dostępne z dopłatą „Mój elektryk”

Mercedes-Benz kontynuuje swoją transformację w kierunku elektromobilności, oferując swoim klientom coraz bardziej atrakcyjne opcje elektrycznych pojazdów. Najnowsze modele EQA i EQB są doskonałym przykładem, łącząc w sobie innowacyjne technologie z elegancją i wydajnością. Co więcej, dzięki programowi rządowemu „Mój elektryk”, stają się one jeszcze bardziej dostępne dla szerokiego grona konsumentów.

Przystępna oferta dla ekologicznych konsumentów

Specjalna oferta, która obejmuje modele EQA 250+ i EQB 250+, pozwala klientom skorzystać z dopłaty w ramach programu „Mój elektryk”. Dzięki temu, zakup elektrycznego SUV-a staje się bardziej opłacalny, zbliżając się cenowo do spalinowych odpowiedników.

EQB w wersji 250+ Mój rodzinny elektryk to propozycja dedykowana tym, którzy cenią sobie nie tylko wydajność i ekologię, ale także przestronność i komfort podróżowania. Z możliwością przewiezienia nawet 7 osób, ten kompaktowy SUV zapewnia wygodę i funkcjonalność, które są nieocenione w codziennym użytkowaniu.

Wydajność i dynamika w jednym

Dla miłośników dynamiki i zwinności za kierownicą, EQA 250+ to doskonały wybór. Ten pięciomiejscowy SUV zachwyca nie tylko swoim dynamicznym wzornictwem, ale także imponującym zasięgiem, który w realistycznym cyklu WLTP wynosi nawet 558 km.

Innowacyjne rozwiązania dla wygody podróżowania

Zaawansowane technologie zastosowane w napędzie elektrycznym oraz inteligentna nawigacja sprawiają, że podróżowanie elektrycznymi SUV-ami Mercedes-Benz staje się wyjątkowo wydajne i komfortowe. Seryjna pompa ciepła oraz korzystna krzywa ładowania to tylko niektóre z cech, które wpływają na atrakcyjność tych pojazdów.

Nie brakuje także innowacyjnych rozwiązań poprawiających codzienną użyteczność pojazdów. Inteligentna nawigacja automatycznie planuje trasę uwzględniając postojów na ładowanie, a karta Mercedes me Charge umożliwia korzystanie ze stacji ładowania różnych operatorów bez konieczności osobnej rejestracji.

Jednym z atutów elektrycznych modeli Mercedes-Benz jest także ich wysoka efektywność ładowania. Dzięki rozbudowanej rekuperacji oraz bateriom o zwiększonej pojemności, ładowanie pojazdu staje się szybkie i wydajne nawet przy wyższym stopniu napełnienia baterii.

Bogate wyposażenie i atrakcyjne warunki finansowe

Dodatkowym plusem jest bogate wyposażenie standardowe, które obejmuje m.in. podgrzewane fotele, nawigację MBUX Premium oraz asystenta martwego pola. To wszystko sprawia, że elektryczne SUV-y Mercedes-Benz nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także komfortowe i wyposażone w najnowsze technologie.

Specjalna oferta obowiązuje do końca 2024 roku, co daje klientom wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji. Dla tych, którzy pragną połączyć elegancję z ekologią, elektryczne SUV-y Mercedes-Benz EQA i EQB z dopłatą Mój elektryk stanowią atrakcyjną opcję, w której cena nie stoi na przeszkodzie ekologicznemu postępowi.

Źródło: Mercedes-Benz

Najnowsze

10 czerwca 2024

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.