Już dziś prezentacja nowej Škody Scala i nowej Škody Kamiq w Salonie Online – zadaj pytanie ekspertom marki!

Już dziś 5 października 2023 r., o godzinie 13:00, marka przedstawi zalety nowych odsłon swoich bestsellerów podczas wirtualnej prezentacji w Salonie Online z możliwością zadawania pytań przez oglądających. Specjalny pokaz będzie można obejrzeć na kanale Škoda Polska pod specjalnym LINKIEM. Co więcej, od 7 do 15 października zainteresowani klienci będą mieli możliwość odbycia wirtualnych rozmów z ekspertami marki na temat faceliftingu i wprowadzonych zmian.

Salon online – wygodnie i z każdego miejsca

Salon Online to internetowy odpowiednik stacjonarnych punktów sprzedażowych, który umożliwia odbycie spotkań z ekspertami marki i zadanie im pytań związanych z portfolio modelowym oraz formami finansowania bez wychodzenia z domu. W wyznaczone dni Salon Online prowadzi także transmisje live, aby klienci mogli poznać modele Škody jeszcze lepiej.

Prezentacja nowej skody Scala

Nowoczesność ze sportowym stylem

Škoda Scala dołączyła do portfolio w 2019 roku i m.in. dzięki swojej przestronności, szybko stała się ulubionym kompaktowym autem klientów marki. Odświeżony w tym roku model to w dalszym ciągu praktyczny i bardzo bezpieczny hatchback, który dzięki nowe stylistyce zyskał jeszcze bardziej nowoczesny charakter oraz dynamiczny i efektowny wygląd, upodabniający go do modelu koncepcyjnego Vision RS. Podczas faceliftingu wykorzystano więcej zrównoważonych materiałów oraz zaoferowano nowe wersje wyposażenia.

Prezentacja nowej skody Kamiq

Surowa atrakcyjność SUV-a

Škoda Kamiq – miejski SUV o nowoczesnym designie – zadebiutował krótko po premierze modelu Scala. Samochód od razu znalazł rzeszę fanów. Klienci marki pokochali go nie tylko za wygląd, ale także niezwykle wygodne prowadzenie w miejskim gąszczu wąskich ulic. Znakiem rozpoznawczym auta są charakterystyczne, dzielone reflektory. Cecha ta została dodatkowo wzmocniona podczas faceliftingu.

Odświeżona Škoda Scala i Škoda Kamiq będą dostępne na rynku polskim w I kwartale 2024 r.

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.