Najlepszy wybór dla Twojego dziecka: takata maxi – fotelik w grupie 15-36 kg

Dobrze dobrany fotelik samochodowy to przede wszystkim bezpieczeństwo podróżowania. Ważny jest także komfort małego pasażera. Czy da się połączyć te cechy fotelika dla starszaka? Takie rozwiązanie znajdziesz w Takata Maxi – foteliku dla dzieci o wadze 15 – 36 kg. Sprawdź, czym wyróżnia się ten fotelik samochodowy i dlaczego jest on dobrym wyborem dla przedszkolaka i ucznia młodszych klas szkoły podstawowej!

Najlepsze cechy Takata Maxi: wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka!

Takata Maxi to połączenie wielu ważnych cech, jakie powinien mieć fotelik samochodowy. Należą do nich:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa podróży Jazda w foteliku samochodowym Takata maxi jest bezpieczniejsza, gdyż jest on wyposażony w poduszki AirPad wypełnione powietrzem i pianką. Są one umieszczone w okolicach głowy i szyi oraz w bocznych częściach fotelika. Dodatkowo bezpieczeństwo małego pasażera zwiększają osłony boczne. A bezpieczeństwo jest najważniejsze!
  • Możliwość regulowania wymiarów fotelika W foteliku Takata Maxi można regulować szerokość ścianek bocznych, siedziska i zagłówka. Dzięki temu fotelik „rośnie wraz z dzieckiem”.
  • Łatwy montaż w samochodzie Fotelik Takata Maxi montowany jest w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX. Stanowi to także dodatkowe zabezpieczenie fotelika przed przesuwaniem się. To z kolei jest bardzo istotne np. podczas nagłego hamowania, zabezpieczając dziecko w czasie nieprzewidzianych zdarzeń drogowych lub kolizji.
  • Certyfikowane materiały Dobrej jakości materiały to większy komfort podróży, ale też lepsza trwałość fotelika.
  • Możliwość odchylenia oparcia fotelika do tyłu To kolejny atut zapewniający komfort jazdy. Odchylenie oparcia pozwala małemu pasażerowi na drzemkę. Przyda się to zwłaszcza podczas wyjazdu na rodzinne wakacje.
  • Możliwość złożenia To z kolei cecha, która ułatwi rodzicom przeniesienie fotelika (np. do innego samochodu) i zabrania go ze sobą na wakacje. Doskonałą wiadomością jest fakt, że fotelik Takata Maxi jest dopuszczony także do używania w samolocie!

Szczegółowy opis specyfikacji fotelika Takata Maxi dostępny jest na stronie vexpi.pl.

Fotelik samochodowy Takata Maxi dla starszaka: idealny wybór na lata!

Fotelik Takata Maxi może być używany przez dzieci o wadze od 15 do 36 kg, co w praktyce oznacza, że można go dostosować do potrzeb dziecka od 3 do 12 lat. Przez to raz kupiony fotelik dla dziecka rozpoczynającego przedszkole może posłużyć mu przez lata młodszych klas szkoły podstawowej, aż do osiągnięcia wagi 36 kg. Jest to więc wybór bardzo ekonomiczny!

Ponadto producent tego fotelika dobrze zna temat, gdyż działa już od wielu lat w tej branży. A mając na względzie bezpieczeństwo podróży, warto postawić na sprawdzone rozwiązania!

Fotelik Takata Maxi: Dlaczego warto go kupić dla dziecka o wadze 15-36 kg?

Parametry techniczne Takata Maxi pokazują, że jest to dobry wybór dla kilkulatka i starszaka. Bezpieczeństwo stosowania fotelika Takata Maxi potwierdziły badania.

W testach ADAC fotelik Takata Maxi otrzymał 4 gwiazdki, co jest dobrym wynikiem i świadczy o bezpieczeństwie podróży. Technologia AirPad z poduszkami wypełnionymi pianką i powietrzem, regulacja wymiarów i łatwa instalacja sprawiają, że bezpieczeństwo łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Wszystkie z wymienionych zalet pokazują, że fotelik Takata Maxi doskonale sprawdzi się dla dzieci o wadze 15 – 36 kg. Sprawdź na stronie producenta jego dostępność i wzmocnij bezpieczeństwo swojego dziecka!

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.