Najnowsza odsłona aplikacji MyŠkoda – co kryje za sobą aktualizacja?

Škoda Auto kontynuuje swoją cyfrową transformację, wprowadzając najnowszą aktualizację aplikacji MyŠkoda. Jest to odpowiedź na rosnące oczekiwania użytkowników, którzy poszukują coraz to nowszych rozwiązań technologicznych ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu. Najnowsza wersja aplikacji nie tylko znacząco poprawia interfejs użytkownika, ale również integruje szereg innowacyjnych usług, takich jak Pay to Park, Pay to Fuel oraz Track & Explore. Co więcej, dla wybranych rynków przygotowano program lojalnościowy, który ma stanowić dodatkową zachętę dla stałych użytkowników.

Przejrzysty interfejs i łatwość obsługi

Pierwszym, co rzuca się w oczy po zainstalowaniu aktualizacji, jest odświeżony wygląd aplikacji. Nowa strona główna z przejrzystym układem i nowoczesną grafiką znacznie ułatwia nawigację. Wprowadzenie widżetu informacyjnego, który zapewnia szybki dostęp do najważniejszych funkcji samochodu, to kolejny krok w kierunku zwiększenia intuicyjności obsługi.

Rozszerzone funkcjonalności dla każdego typu napędu

Aplikacja MyŠkoda stała się jeszcze bardziej uniwersalna. Dzięki nowym funkcjom, takim jak Pay to Park i Pay to Fuel, użytkownicy mogą teraz łatwo opłacać parkingi i tankowanie bezpośrednio z poziomu aplikacji, co jest szczególnie przydatne w gęsto zabudowanych obszarach miejskich. Ponadto, funkcja Track & Explore umożliwia śledzenie statusu produkcji nowo zamówionych pojazdów, co jest cenną opcją dla tych, którzy nie mogą się doczekać odbioru swojego nowego auta.

Nowa jakość dla użytkowników pojazdów elektrycznych i hybrydowych

Integracja usługi Powerpass to prawdziwa gratka dla posiadaczy modeli elektrycznych i hybrydowych. Użytkownicy mają teraz dostęp do ponad 660 000 punktów ładowania na terenie całej Europy, co znacznie ułatwia planowanie długich podróży. Zarządzanie procesem ładowania zostało maksymalnie uproszczone, dzięki czemu korzystanie z elektrycznych i hybrydowych modeli Škody jest jeszcze bardziej komfortowe.

MySkoda

Udogodnienia w codziennym użytkowaniu

Aplikacja MyŠkoda nie ogranicza się tylko do zarządzania funkcjami samochodu podczas jazdy. Umożliwia ona również zdalne sterowanie wieloma funkcjami pojazdu, takimi jak klimatyzacja czy sprawdzanie stanu naładowania baterii, co jest ogromnym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu. Co więcej, dla użytkowników modeli wyprodukowanych po lipcu 2020 roku, wszystkie te funkcje są dostępne w jednej, zintegrowanej platformie.

To zdecydowany krok naprzód

Nowa aktualizacja aplikacji MyŠkoda jest zdecydowanym krokiem naprzód w zakresie technologii mobilnych w przemyśle motoryzacyjnym. Škoda Auto pokazała, że słucha swoich klientów i nieustannie dąży do innowacji, które mają na celu nie tylko ułatwienie, ale i uprzyjemnienie codziennego użytkowania samochodów. Dzięki nowym funkcjom i lepszej integracji, aplikacja MyŠkoda staje się niezbędnym narzędziem dla nowoczesnego kierowcy.

Źródło: www.skoda-auto.pl

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.