Niezwykle futurystyczna wersja Toyoty C-HR nowej generacji już niedługo na drogach. Zobacz galerię!

Toyota zaprezentowała prototyp nowej Toyoty CH-R Prologue. To zapowiedź drugiej generacji kompaktowego SUV-a coupe.

Toyota C-HR od samego początku wyróżniała się z tłumów. Przez jej sukces twórcy postanowili wznieść auto na jeszcze wyższy poziom. Nowa Toyota C-HR Prologue Concept jest jeszcze bardziej ekspresywna od swojej poprzedniczki.

Bezkompromisowa stylistyka

Nowa Toyota C-HR Prologue Concept mówi stanowcze „nie” kompromisom. Sylwetka auta jest jeszcze bardziej dynamiczna. Jego wnętrza mimo sylwetki coupe oferują więcej miejsca. Większe obręcze kół zostały umieszczone bliżej krawędzi nadwozia. Jego płynne linie nadają samochodowi futurystyczny charakter, a unikalne oświetlenie przodu nawiązuje do wyglądu rekina.

Trzykolorowa stylistyka nadwozia

W Toyocie C-HR Prologue pojawił się trzeci akcent kolorystyczny. Dodatkowy kolor Sulphur idealnie zgrywa się z lakierem Metal Silver i Recycled Carbon Black. Ten wyjątkowy kontrast dodaje nowej Toyocie charakteru.

Zobacz galerię nowej Toyoty C-HR Concept Coupe!

źródło zdjęć: toyota.pl

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.