Nowe BMW serii 5 z platformą do gier AirConsole

BMW Group, w połączeniu z platformą gier AirConsole, wprowadza innowacyjne rozwiązanie w świecie motoryzacji, oferując możliwość gier komputerowych bezpośrednio w samochodzie. Pierwszym modelem z tą unikalną funkcją jest nowe BMW serii 5. Podczas postoju, zarówno kierowcy, jak i pasażerowie, będą mogli cieszyć się różnorodnością gier casualowych, które staną się doskonałą formą rozrywki podczas na przykład ładowania samochodu. To nowatorskie podejście do rozrywki w samochodzie zostanie stopniowo wprowadzone do kolejnych modeli BMW.

Smartfon jako kontroler – prosta obsługa platformy AirConsole

Przy wprowadzaniu gier do wnętrza samochodu, BMW Group wraz z AirConsole stawiają na wygodę i prostotę obsługi. Aby zacząć grać, potrzebny jest jedynie smartfon, który pełni funkcję kontrolera, oraz zakrzywiony wyświetlacz BMW. Po uruchomieniu aplikacji AirConsole na smartfonie, użytkownik może intuicyjnie połączyć się z pojazdem poprzez skanowanie kodu QR na wyświetlaczu samochodu. Aplikacja umożliwia jednoczesny udział kilku graczy, tworząc szansę na wspólne, wciągające doświadczenia podczas podróży.

Różnorodność gier dla każdego

AirConsole oferuje wiele gier casualowych, które charakteryzują się łatwością obsługi i intuicyjnym sterowaniem. Wśród dostępnych gier na premierę nowego BMW serii 5 znajdują się propozycje z zakresu gier wyścigowych, sportowych, quizów, muzycznych, a także gier symulacyjnych, strategicznych i logicznych. W ofercie są takie tytuły jak „Go KartGo”, „Golazo”, „Music Guess” i „Overcooked”. Asortyment gier będzie stale rozwijany, oferując coraz większe możliwości rozrywki w samochodzie.

BMW i5 – unikalny gameingowy wygląd

Jako część wprowadzenia gier komputerowych do samochodów, BMW Group prezentuje BMW i5 w unikalnym gamingowym foliowaniu. Stylistyka tego modelu wyraźnie nawiązuje do fascynacji grami komputerowymi, z dużymi pikselami odnoszącymi się do kultowej już ery 8-bitowych gier. Kolorystyka jest inspirowana różnymi grami dostępnymi na platformie AirConsole. Wizualne elementy kontrolerów gier video dodają dodatkowej autentyczności całemu gamingowemu wyglądowi BMW i5.

Źródło: BMW Group PressClub Polska

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.