Premiera nowości BMW, która wpisuje się w tradycję legendarnych klasyków marki

W świecie motoryzacji, gdzie technologia ciągle przekracza granice, nieocenioną wartość posiada prawdziwe dzieło sztuki na czterech kołach, które celebruje ponadczasową fascynację tym sektorem. BMW Concept Touring Coupé, prezentowane podczas otwarcia Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2023, to hołd dla tej fascynacji.

Premiera nowosci BMW 2

Ten unikatowy model to hołd dla ponadczasowej fascynacji motoryzacją

BMW Concept Touring Coupé jest hołdem dla ponadczasowej fascynacji motoryzacją, a jego światowa premiera na Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2023 umieszcza go w odpowiednim historycznym kontekście. W otoczeniu klasyków motoryzacji, które od dziesięcioleci dają przyjemność nie tylko swoim właścicielom, ale każdemu obserwatorowi, ten unikatowy model jest prezentowany jako symbol wolności na czterech kołach.

Wiele ekskluzywnych detali i wyraziste proporcje – jak wygląda BMW Concept Touring Coupé
Elegancja, styl i nowoczesność – to słowa, które idealnie oddają wygląd BMW Concept Touring Coupé. Jego proporcje przypominają BMW 328 Touring Coupé, zwycięzcę wyścigu Mille Miglia z 1940 roku. Zewnętrznie najbardziej charakterystycznym elementem jest rzeźbiarsko uformowany tył pojazdu, co mocno podkreśla atletyczne barki nadwozia. Patrząc z boku, wyraźnie widać typową dla BMW interpretację proporcji shooting brake’a z długą maską silnika, napiętą linią dachu i masywnym tyłem.

Premiera nowosci BMW 4

Najwyższa staranność wykonania wnętrza

We wnętrzu BMW Concept Touring Coupé dostrzegamy prawdziwy kunszt na najwyższym poziomie. Dwa segmenty kolorystyczne: ciemnobrązowy ułatwiający koncentrację na prowadzeniu samochodu oraz jasny brąz tworzący atmosferę przytulności i ciepła. Precyzyjna perforacja oraz plecione skórzane paski na bokach siedzeń i prowadnicach pasów nawiązują do manufakturowego charakteru wnętrza. To połączenie tradycyjnego rzemiosła na najwyższym poziomie z nowoczesnymi zasadami wzornictwa.

Premiera nowosci BMW 3

BMW Concept Touring Coupé – wizja przyszłości

BMW Concept Touring Coupé to nie tylko hołd dla ponadczasowej fascynacji motoryzacją, ale także wizja przyszłości, która celebruje pierwotną radość z jazdy. Z wyraźnymi proporcjami, ekskluzywnymi detalami, najwyższą starannością wykonania wnętrza i unikatowym charakterem, ten model pokazuje, że pasja do czystej radości z jazdy jest nieodzowna również w przyszłości.

Nie da się ukryć, że BMW Concept Touring Coupé to samochód, który w pełni oddaje ducha marki, jednocześnie wpisując się w najnowsze trendy motoryzacyjne.

Źródło: BMW Group PressClub Polska

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.