Škoda wsparła kolejną edycję akcji Szerpowie Nadziei

Marka Škoda została Oficjalnym Partnerem akcji Szerpowie Nadziei i wsparła tegoroczne wydarzenie, udostępniając do pomocy w pełni elektryczne Škody Enyaq. Auta pomogły spełnić marzenia osób z niepełnosprawnościami w zdobywaniu tatrzańskich szczytów. To nie pierwszy raz, kiedy Škoda angażuje się w górskie inicjatywy. Marka celebruje właśnie 20-lecie współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

W pierwszych dniach września Szerpowie Nadziei już po raz trzeci wyruszyli na tatrzańskie szlaki, asystując osobom z niepełnosprawnościami w zdobywaniu górskich szczytów. W tym roku dzięki zaangażowaniu 235 wolontariuszy spełniły się marzenia 135 podopiecznych. Škoda wsparła inicjatywę trzema elektrycznymi SUV-ami Enyaq, które pomogły uczestnikom akcji w bezpiecznym i bezemisyjnym poruszaniu się po tatrzańskich szlakach. Co więcej, dzięki specjalnym okularom VR w technologii 360 przygotowanym przez markę Škoda, osoby z niepełnosprawnościami mogły odbyć spacer po najtrudniejszej trasie na Orlą Perć.

Skoda wsparla kolejna edycje akcji Szerpowie Nadziei

– Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać wolontariuszy i ich podopiecznych w bezpiecznej eksploracji Tatr i spełnianiu marzeń o osiąganiu najwyższych szczytów – dosłownie i w przenośni. Jesteśmy zainspirowani pasją i determinacją, jakie widzimy wśród Szerpów i Skarbów, którzy nieustannie dążą do osiągania swoich celów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich niezwykłych osiągnięć – mówi Łukasz Matyla, Kierownik ds. Komunikacji i CRM marki Škoda.

– Akcja Szerpowie Nadziei to ogromne przedsięwzięcie pod względem logistycznym, a każda kolejna edycja cieszy się większą popularnością – zarówno wśród wolontariuszy, jak i podopiecznych. W tym roku w góry wyruszyło 235 Szerpów, choć zgłoszeń otrzymaliśmy ponad 800. Dzięki partnerom, takim jak marka Škoda możemy rozwijać naszą inicjatywę i tworzyć bezpieczne warunki do pomagania i spełniania marzeń dla jeszcze większej liczby uczestników – podkreśla Marta Mazur-Sokołowska, Szef Działu PR w Szerpowie Nadziei.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.