Škoda z nową aplikacją Powerpass Map, która wzbogaca ekosystem aut elektrycznych

Nowa aplikacja Powerpass Map w systemie Infotainment Škody wprowadza nowe ciekawe funkcje w modelach elektrycznych. Oferuje ona m.in. szczegółowe informacje na temat pobliskich stacji ładowania oraz ich aktualnej dostępności. Użytkownicy mogą również oceniać i wystawiać opinie odwiedzonym punktom. Aplikację Powerpass Map można teraz pobrać bezpłatnie w każdym pojeździe Enyaq  lub Enyaq Coupé  z oprogramowaniem ME3.0 lub nowszym.

Punkty ładowania na wyciągnięcie ręki

Mapa Powerpass umożliwia kierowcom Škody Enyaq  lub Enyaq Coupé  wygodny dostęp do kompleksowych informacji o publicznych punktach ładowania, takich jak godziny otwarcia, liczba aktualnie dostępnych stacji, ich maksymalna moc ładowania oraz obowiązujące ceny. Mapa wyświetla punkty dostępne w ramach sieci Powerpass, która obejmuje ponad 500 000 stacji ładowania w całej Europie, ale także te poza nią. Warto wiedzieć, że punkty należące do sieci są łatwo rozpoznawalne, dzięki oznaczeniu specjalnym symbolem. Ponadto, kierowca może filtrować wyszukiwanie stacji ładowania zgodnie ze swoimi wymaganiami. Aplikacja jest dostępna do pobrania bezpłatnie ze sklepu w pojeździe, pod warunkiem, że zainstalowane jest w nim oprogramowanie ME3.0 lub nowsze. Dodatkowo, użytkownicy mogą wyszukiwać i wyświetlać punkty ładowania w aplikacjach mobilnych MyŠkoda oraz Powerpass.

Skoda z nowa aplikacja Powerpass Map ktora wzbogaca ekosystem aut elektrycznych

Oceń odwiedzoną stację ładowania!

Po raz pierwszy aplikacja Infotainment posiada również funkcję wystawiania opinii w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą oceniać odwiedzone punkty za pomocą pięcio-gwiazdkowej skali, a także zostawiać komentarze dla innych użytkowników. Ponadto aplikacja informuje, jakie obiekty, np. sklepy czy restauracje, znajdują się w pobliżu. Przyszłe aktualizacje wprowadzą jeszcze więcej funkcji, m.in. umożliwiając użytkownikom zarządzanie kontem Powerpass, wybór taryf i przeglądanie historii ładowania.

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.