Dystrybutor części zamiennych do samochodów ciężarowych – jakiego wybrać?

Przy zakupie części zamiennych ważna jest nie tylko cena, ale też jakość nabywanych produktów. Warto stawiać na zaufanych dostawców, którzy oferują towar od renomowanych producentów i zapewniają swoim klientom kompleksowe wsparcie. Na co w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę?

Współpraca z uznanymi markami

Jest kilka kategorii części zamiennych do samochodów ciężarowych. Różni je pochodzenie, a co za tym idzie, także parametry. Łatwo można to sprawdzić czytając oznaczenia na częściach. Te z symbolem OE są oryginalne, z logo producenta pojazdu. Są najdroższe, polecane przede wszystkim do samochodów nowych. Części OEM, które oferuje Suder, to produkty rekomendowane – nie mają logo producenta, ale są przez niego polecane. Są to wyroby uznanych marek, o bardzo dobrych parametrach technicznych, i pod względem działania są praktycznie nie do odróżnienia od oryginałów, za to ich cena jest znacznie bardziej przystępna.

Jeszcze mniej płaci się za części AM. To zamienniki, które nie posiadają certyfikatów i zazwyczaj odbiegają jakością od części z wyższej półki cenowej. Spełniają swoje zadanie, jednak poleca się je montować tylko w samochodach starszych, które czeka krótki okres dalszej eksploatacji.

Czy części pochodzą z legalnego źródła?

Jest to częsty problem gdy mowa o częściach używanych, po regeneracji. Kupujący nie zawsze ma pewność, że nabywana część nie pochodzi z przestępstwa, różnie też bywa z jakością, bo na pierwszy rzut oka produkt może wyglądać dobrze, jednak w trakcie używania będzie sprawiać problemy.

Sprawna dystrybucja

Część do pojazdu ciężarowego da się zamówić przez internet, ale pozostaje jeszcze kwestia odbioru zakupionego towaru. Suder może się pochwalić mocno rozbudowaną siecią dystrybucji, z oddziałami w każdym województwie, co ułatwia dostawę i skraca czas oczekiwania na zamówienie. Podczas zakupów klienci mogą także liczyć na fachowe wsparcie oraz szybką pomoc w przypadku problemów.

Wygodne wyszukiwanie

Na Suder.eu działa wyszukiwarka części zamiennych, która bardzo ułatwia zakupy. Klient sam określa kryteria wyszukiwania i od razu może zapłacić za wybrany towar – w panelu użytkownika jest opcja płatności online oraz możliwość pobrania niezbędnych dokumentów.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.