Hop elektrykiem! Škoda i Slowhop łączą siły promując bezemisyjne podróżowanie

Platforma rezerwacyjna Slowhop, we współpracy z marką Škoda przygotowała katalog klimatycznych miejsc, wyposażonych w punkty ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki temu miłośnicy podróżowania po Polsce mogą eksplorować zakątki kraju zostawiając po sobie wyłącznie ciszę i brak spalin. Co więcej, do końca września użytkownicy platformy Slowhop mają szansę odbycia testowej jazdy elektrycznym SUV-em Škoda Enyaq.

Slowhop.com jest internetową platformą rezerwacyjną, która pomaga dotrzeć do gospodarzy klimatycznych noclegów, organizatorów kameralnych wypraw i przygód, dopytać o szczegóły i zarezerwować miejsce. Dzięki współpracy z marką Škoda wyszukiwarka została wzbogacona o filtr „Możliwość ładowania aut elektrycznych”. Tym sposobem użytkownicy Slowhop otrzymują dostęp do katalogu miejsc sprzyjających bezemisyjnej eksploracji. Obecnie obejmuje on 74 zweryfikowanych gospodarzy – i stale się powiększa.

Co więcej, klienci Slowhop mają szansę na odbycie jazdy próbnej w pełni elektrycznym SUV-em Škoda Enyaq. Specjalnie przygotowane samochody stacjonują u wybranych gospodarzy do końca września.

„Slowhop specjalizuje się w zapraszaniu gości w mniej znane zakątki Polski, do klimatycznych pensjonatów, chat i agroturystyk położonych blisko natury. To są miejsca, w których hałas i spaliny nie są mile widziane, dlatego coraz większa grupa gospodarzy umożliwia ładowanie elektryków. Katalog miejsc przyjaznych takim samochodom ułatwi planowanie wyjazdów osobom, które chcą podróżować bardziej świadomie.” — mówi Aleksandra Klonowska-Szałek z portalu Slowhop — „Naszym celem jest też promocja krótkich podróży z krótkim czasem dotarcia, dlatego wraz z marką Škoda przygotowaliśmy specjalny przewodnik  po urokliwych miejscach dla osób, które korzystają z „jednodniówek”, czyli właśnie krótkich podróży za miasto.”

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.