Kobieta wystrzeliła samochodem jak z katapulty! Scena jak z Fast & Furious!

Amerykańska policja udostępniła nagranie, na którym widać jak rozpędzony samochód osobowy uderza w stojącą lawetę i wylatuje z niej na odległość kilkudziesięciu metrów. Zazwyczaj takie rzeczy widuje się tylko w filmach czy grach, ale taka sytuacja miała miejsce naprawdę, na terenie hrabstwa Lowndes w stanie Georgia.

Telewizja ABC News nazwała tę akcję „Szybcy i wściekli w prawdziwym życiu”. Jak się okazuje, 21 letnia kobieta z bardzo dużą siłą uderzyła samochodem w rampę lawety w efekcie czego wyleciał on wysoko w powietrze, a po 37 metrach spadł na drogę.

Na pomoc kobiece ruszyli natychmiast policjanci, którzy byli w tym miejscu ze względu na inne zdarzenie drogowe. Kierująca samochodem kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

źródło: https://abcnews.go.com/US/wireStory/real-life-fast-furious-car-flying-tow-truck-99734667

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
1 kwietnia 2021
Wybór odpowiedniego silnika podczas zakupu samochodu to nie jest prosta decyzja. Warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi jednostkami napędowymi, a także należy rozważyć wszystkie za i przeciw.