Nowy SUV DS 7 – elegancki i dynamiczny

Nowy, odświeżony SUV DS 7 jest już dostępny na Polskim rynku. Charakteryzuje go między innymi dynamiczna sylwetka i odświeżony przód co sprawia, że samochód jest bardziej wyrazisty i efektowny. DS 7 został dodatkowo wyposażony w zaawansowane technologie. Francuski producent oferuje swoim klientom auto w czterech wariantach napędowych.

Nowy odswiezony DS 7 2022
źródło: dsautomobiles.pl

DS 7 – nadwozie

Inżynierowie po 4 latach obecności na rynku DS 7 postanowili gruntownie go odświeżyć co zdecydowanie wyszło mu na dobre. Porównując go z poprzednikiem nowy DS 7 jest zdecydowanie bardziej efektowny. Nowoczesne lampy z motywem łuski idealnie pasują do nowego przodu tworząc w całości energetyczny i efektowny styl.

Gama silników dostępna w nowym DS 7

Francuski producent zaproponował cztery warianty silników dostępnych w nowym DS 7. Są to:

HYBRYDY PLUG-IN:

  • E-TENSE 360 KM z napędem na cztery koła
  • E-TENSE 300 KM z napędem na cztery koła
  • E-TENSE 225 KM

DIESEL:

  • BlueHDI 130 KM AT8

Wszystkie wersje dostępne są z automatyczną 8 biegową skrzynią.

silniki dostepne w nowym ds 7
źródło: dsautomobiles.pl

Limitowana wersja  E-TENSE 4×4 360 La Première

Napęd E-TENSE, który osiąga 360 KM i jest wyposażony w napęd na cztery koła  to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, umożliwiającym bezpieczną jazdę w każdych warunkach drogowych i na każdym rodzaju nawierzchni. Za układ napędowy i zawieszenie w tej wersji odpowiadał dział DS Performance.

We wnętrzu limitowanej wersji wykorzystano materiały wykończeniowe, takie jak skóra Nappa Noir Basalte lub Gris Perle z wzorem bransolety zegarka. Użytkownicy tej wersji mogę cieszyć się z panoramicznego otwieranego dachu, a także inteligentnych reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększających bezpieczeństwo jazdy dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych

Desnignerskie wnętrze nowego DS 7

Wnętrze DS. 7 jest niezwykle przestronne. Cechuje jest dbałość o detale a także zaawansowany tchnologicznie kokpit. Producent oferuje 5 wersji wyposażenia:

  • OPERA Basalt Black
  • OPERA Pearl Grey
  • Wnętrze wykończone skórą Black Basalt
  • Alcantara Black
  • Wnętrze wykończone tkaniną Bronze
Wnetrze OPERA Basalt Black DS 7
źródło: dsautomobiles.pl

Środek samochodu wykończony jest wyszukanymi materiałami co sprawia, że możemy poczuć się bardziej luksusowo. Jeśli zdecydujemy się na skórzaną tapicerkę wykończona jest ona skórą Nappa, którą mistrzowie sztuki tapicerskiej odpowiednio wykończyli. Przeszycia skór zostały wzbogacone motywem perły co tworzy niepowtarzalne wrażenia estetyczne.  Samochody wyposażone są w Zegarek B.R.M R180, który został opracowany we współpracy z firmą B.R.M Chronographes. Warto wspomnieć również o eleganckiej, miękkiej kierownicy wykonanej z licowej skóry, która z pewnością wpłynie na komfort prowadzenia.

Kokpit w nowym DS 7

Kokpit nowego DS 7 wyposażony jest w cyfrowy zestaw wskaźników 12,3” oraz ekran dotykowy HD 12”. Umożliwia on dostęp do wszystkich niezbędnych informacji przy użyciu zaledwie kilku kliknięć. Dodatkowo zestaw HiFi FOCAL Electra® zapewnia bardzo dobre nagłośnienie, a to dzięki 14 głośnikom, subwoferowi oraz wzmacniaczowi o mocy 515 W.

W DS 7 znajdziemy również nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny SYSTEM DS IRIS, który pełni funkcję osobistego asystenta. Można komunikować się z nim za pośrednictwem ekranu dotykowego lub poleceń głosowych.

Nowy SUV DS 7 – cena 2022/2023

Ile kosztuje nowy, odświeżony SUV DS 7? Ceny zaczynają się od 199990 zł brutto.

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.