Ruszyła produkcja nowej Toyoty PROACE MAX

Toyota wprowadza na rynek swój największy dotychczas samochód dostawczy – PROACE MAX. Nowy model, który już wszedł do produkcji, oferuje wyjątkowe możliwości konfiguracji i dostosowania do różnorodnych potrzeb biznesowych.

Wszechstronność i konfiguracje

PROACE MAX dostępny jest w sześciu konfiguracjach przestrzeni ładunkowej w wersji furgon, a także z podwoziem do dalszej zabudowy. Klienci mogą wybierać między fabryczną otwartą skrzynią załadunkową oraz wywrotem jedno lub trójstronnym. Tak szeroki wachlarz opcji sprawia, że PROACE MAX jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu, jakie mogą postawić przed nim przedsiębiorcy.

Produkcja w Europie

Za produkcję nowej Toyoty PROACE MAX odpowiadają europejskie fabryki koncernu Stellantis zlokalizowane w Gliwicach oraz Atessie we Włoszech. W polskich zakładach powstają egzemplarze z napędem elektrycznym wyposażone w baterię o pojemności 110 kWh. Natomiast we włoskiej fabryce produkowane są wersje z silnikami diesla 2.2 D-4D, o mocach od 120 do 180 KM, które dostępne są z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-biegowym automatem.

Oferta i ceny

Największy samochód dostawczy w ofercie Toyoty można już zamawiać w salonach Toyota Professional oraz u wybranych dealerów marki. Cena nowego PROACE MAX zaczyna się od 140 100 zł netto. Jak każdy model z linii Toyota Professional, nowy dostawczak objęty jest Gwarancją PRO na trzy lata lub do 1 000 000 km.

Wydajność i design

Nowy PROACE MAX łączy w sobie ogromną ładowność i pojemność przestrzeni ładunkowej z wydajnymi napędami oraz wyrazistym designem. Model ten dostępny jest w wersjach nadwozia furgon, furgon brygadowy oraz podwozie do dalszej zabudowy, z możliwością dobrania fabrycznej otwartej skrzyni załadunkowej z wywrotem lub bez. Dodatkowo, klienci mają możliwość wyboru między pojedynczą a podwójną kabiną oraz napędem elektrycznym.

Różnorodność wyposażenia

Van PROACE MAX dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia – Active oraz Comfort. Model oferowany jest z dwoma długościami rozstawu osi, trzema długościami oraz trzema wysokościami nadwozia, a także w sześciu wersjach kolorystycznych. Z kolei podwozie do zabudowy oraz wariant ze skrzynią połączono z wersją wyposażenia Active.

Atrakcyjna propozycja na rynku samochodów dostawczych

Nowa Toyota PROACE MAX to samochód, który dzięki swoim licznym konfiguracjom oraz wydajnym napędom z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w wielu branżach. Produkcja w europejskich fabrykach zapewnia wysoką jakość wykonania, a konkurencyjna cena oraz korzystne warunki gwarancji czynią z PROACE MAX atrakcyjną propozycję na rynku samochodów dostawczych.

Źródło: Toyota

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.