ŠKODA Explore More – już jutro premiera elektrycznego modelu VISION 7S

Już jutro, 30 sierpnia o godzinie 19:00, ŠKODA zaprezentuje nową identyfikację wizualną marki i po raz pierwszy ujawni nowy język projektowania. Przedstawiony zostanie w pełni elektryczny samochód koncepcyjny VISION 7S. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo w ŠKODA Explorers’ Hub – interaktywny showroom jest już otwarty. Producent samochodów będzie również transmitował wydarzenie na ŠKODA Storyboard i kanałach w mediach społecznościowych marki.

Już jutro wieczorem w Pradze, o godzinie 19:00, ŠKODA przedstawi szczegółowy plan rozwoju firmy w nadchodzących latach. Producent zaprezentuje nową identyfikację wizualną oraz model VISION 7S – studium koncepcyjne w pełni elektrycznego, siedmiomiejscowego SUV-a.

SKODA Explore More – juz jutro premiera elektrycznego modelu VISION 7S

Na specjalnie przygotowanej platformie – ŠKODA Explorers’ Hub – widzowie z całego świata będą mogli, przy pomocy kamer 360º, stać się częścią wydarzenia i podzielić się wrażeniami w czasie rzeczywistym. Już teraz na platformie znaleźć można zwiastuny i ekscytujące informacje o marce ŠKODA. Producent samochodów będzie również transmitował wydarzenie na ŠKODA Storyboard i kanałach w mediach społecznościowych.

Explorers’ Hub: https://skoda-explore-more.com/

ŠKODA Storyboard: https://www.skoda-storyboard.com/en/skoda-world/skoda-vision-7s-reveals-the-future/

Twitter: https://twitter.com/skodaautonews

Klaus Zellmer LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/klaus-zellmer-441b5b1b8/

ŠKODA AUTO LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/skoda-auto/mycompany/

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.