Škoda prezentuje szkice nowych reflektorów modeli Scala i Kamiq po faceliftingu

Światowa, cyfrowa premiera odświeżonej Škody Scala i Škody Kamiq zbliża się wielkimi krokami. Cztery lata po premierze modele przeszły facelifting i zostały jeszcze bardziej ulepszone technologicznie. Dziś marka opublikowała serię szkiców projektowych, które prezentują odświeżony przód i reflektory pojazdów.

Zmienione reflektory kompaktowej Škody Scala sięgają teraz aż do osłony chłodnicy. Pasy świateł do jazdy dziennej w reflektorach przednich zbiegają się zarówno na ich dolnej, jak i górnej krawędzi. Zakrzywienie na zewnętrznej krawędzi reflektora tworzy nową, charakterystyczną sygnaturę świetlną modelu.

Skoda Scala po liftingu 2

Podczas faceliftingu odświeżono także wygląd reflektorów miejskiego SUV-a Kamiq. Górny element charakterystycznie dzielonych świateł jest teraz smuklejszy i ma jeszcze bardziej wyrazisty design. Główne reflektory zostały powiększone i wyposażone w opcjonalną technologię TOP LED Matrix z charakterystycznymi, sześciokątnymi modułami. Dla serii modelowej Kamiq i Scala są one dostępne po raz pierwszy.

Skoda Kamiq po liftingu 1

Światowa, cyfrowa premiera odświeżonej Škody Scala i Škody Kamiq zaplanowana jest na 1 sierpnia 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

Gorące tematy

22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
1 kwietnia 2021
Wybór odpowiedniego silnika podczas zakupu samochodu to nie jest prosta decyzja. Warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi jednostkami napędowymi, a także należy rozważyć wszystkie za i przeciw.