Škoda prezentuje szkice nowych reflektorów modeli Scala i Kamiq po faceliftingu

Światowa, cyfrowa premiera odświeżonej Škody Scala i Škody Kamiq zbliża się wielkimi krokami. Cztery lata po premierze modele przeszły facelifting i zostały jeszcze bardziej ulepszone technologicznie. Dziś marka opublikowała serię szkiców projektowych, które prezentują odświeżony przód i reflektory pojazdów.

Zmienione reflektory kompaktowej Škody Scala sięgają teraz aż do osłony chłodnicy. Pasy świateł do jazdy dziennej w reflektorach przednich zbiegają się zarówno na ich dolnej, jak i górnej krawędzi. Zakrzywienie na zewnętrznej krawędzi reflektora tworzy nową, charakterystyczną sygnaturę świetlną modelu.

Skoda Scala po liftingu 2

Podczas faceliftingu odświeżono także wygląd reflektorów miejskiego SUV-a Kamiq. Górny element charakterystycznie dzielonych świateł jest teraz smuklejszy i ma jeszcze bardziej wyrazisty design. Główne reflektory zostały powiększone i wyposażone w opcjonalną technologię TOP LED Matrix z charakterystycznymi, sześciokątnymi modułami. Dla serii modelowej Kamiq i Scala są one dostępne po raz pierwszy.

Skoda Kamiq po liftingu 1

Światowa, cyfrowa premiera odświeżonej Škody Scala i Škody Kamiq zaplanowana jest na 1 sierpnia 2023 roku.

Najnowsze

10 czerwca 2024

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.