Stylowa rewolucja ŠKODY FABIA – już dzisiaj w Salonie Online

Czym jest tytułowa stylowa rewolucja? To przełomowy design samochodu, przyciągająca wzrok sylwetka, przestrzeń oraz zaimplementowane innowacyjne technologie. W myśl tego hasła ŠKODA przedstawi nową generację bestsellerowego modelu FABIA. W Salonie Online, dnia 2 grudnia o godzinie 20:00, marka zaprezentuje zalety nowej odsłony swojego bestsellera. Transmisja eventu przeprowadzona zostanie na kanale YouTube oraz Facebook marki.

Nowa generacja znanego na całym świecie modelu FABIA charakteryzuje się niezwykłym designem, świeżym przestronnym wnętrzem oraz ponadprzeciętnym komfortem prowadzenia. Co więcej, wyraziste linie nadwozia nadają mu niezwykle dynamicznego wyglądu. Nowa odsłona pojazdu otrzymała bardzo bogate wyposażenie w standardzie oraz szereg pakietów do wyboru.

Stylowa rewolucja SKODY FABIA – juz dzisiaj w Salonie Online 1

Twórcy wnętrza modelu FABIA zadbali o to, aby charakteryzowało się ono ponadprzeciętną przestronnością. Zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym językiem stylistycznym marki i oprócz walorów estetycznych odznacza się również szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Po raz pierwszy w modelu FABIA jest dostępny VIRTUAL COCKPIT, oświetlenie Ambiente, nowy system multimedialny z nawigacją Amundsen i ekranem o przekątnej 9,2″. Ponadto klienci mogą zamówić PhoneBox z technologią LTE oraz dwustrefową automatyczną klimatyzację Climatronic.

Stylowa rewolucja SKODY FABIA – juz dzisiaj w Salonie Online 2

Co ogromnie ważne dla samochodu poruszającego się po nieprzewidywalnej przestrzeni miejskiej, ŠKODA FABIA zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Bestsellerowy model został wyposażony w szereg systemów asystujących – w standardzie znajdują się m.in. systemy FRONT ASSIST oraz LANE ASSIST, a także DRIVER ALERT monitorujący poziom zmęczenia kierowcy. Opcjonalnie auto może zostać wyposażone m.in. w zaawansowany system TRAVEL ASSIST, PARK ASSIST lub też funkcję rozpoznawania znaków drogowych.

Prezentację nowej ŠKODY FABIA możecie obejrzeć bezpośrednio tutaj:

Prezentacja w Salonie Online pod hasłem „Stylowa rewolucja” odbędzie 2 grudnia br. o godzinie 20:00 na kanale YouTube oraz Facebook marki.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.