Czytelnicy wybrali: ŠKODA FABIA najlepszym samochodem miejskim w plebiscycie The Best of Moto 2021

Nowa ŠKODA FABIA zwyciężyła w kategorii specjalnej „Samochód miejski” w plebiscycie The Best of Moto 2021. W tej części konkursu to czytelnicy serwisu Moto.pl decydowali, które modele zasługują na statuetki w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcy zostali uhonorowani podczas gali wieńczącej plebiscyt, która odbyła się 25 listopada br. w Warszawie.

Poza kategoriami eksperckimi, w których głosowali dziennikarze motoryzacyjni, w rolę jurorów w plebiscycie The Best of Moto 2021 wcielili się także czytelnicy serwisu Moto.pl. To oni wybrali między innymi swojego motoryzacyjnego ulubieńca w przestrzeni miejskiej, dając tym samym wyraz dużego zaufania do marki ŠKODA i modelu FABIA.

Czytelnicy wybrali SKODA FABIA najlepszym samochodem miejskim w plebiscycie The Best of Moto 2021 1
Fot. Moto.pl

– Nagroda w kategorii „Samochód Miejski” bardzo dobrze odzwierciedla charakter ŠKODY FABIA. To samochód wyróżniający się eleganckim designem, a do tego kompaktowy, praktyczny i świetnie dopasowany do różnorodnych miejskich przestrzeni. Komfort, bezpieczeństwo i łatwość w prowadzeniu – to synonimy modelu FABIA – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

ŠKODA FABIA nowej generacji charakteryzuje się wysokim komfortem prowadzenia, co stanowi jedną z najważniejszych cech dla samochodu miejskiego. Posiada przestronne wnętrze, bogate wyposażenie standardowe oraz dynamiczną formę. FABIA odznacza się pojemnością bagażnika równą 380 l, a po złożeniu tylnych foteli to aż 1190 l.

Czytelnicy wybrali SKODA FABIA najlepszym samochodem miejskim w plebiscycie The Best of Moto 2021

Co ogromnie ważne dla samochodu poruszającego się po nieprzewidywalnej przestrzeni miejskiej, ŠKODA FABIA zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Bestsellerowy model został wyposażony w szereg systemów asystujących – w standardzie znajdują się m.in. systemy FRONT ASSIST oraz LANE ASSIST, a także DRIVER ALERT monitorujący poziom zmęczenia kierowcy. Opcjonalnie auto może zostać wyposażone m.in. w zaawansowany system TRAVEL ASSIST, PARK ASSIST lub też funkcję rozpoznawania znaków drogowych.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.