To już pewne! Promocja na paliwo na stacjach Orlen rusza już 30 czerwca!

Na stacje Orlen powraca wakacyjna promocja paliw. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay skorzystają, ze zniżki wynoszącej 30 gr na litr, natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny skorzystają ze zniżki wynoszącej aż 40 gr.

To już kolejna odsłona letniej akcji paliwowej Orlenu. W jej ramach każda osoba będąca w programie lojalnościowym będzie mogła zatankować taniej nawet 400 litrów paliwa.

Zasady korzystania z letnich cen paliw na Orlenie

Promocja rozpoczyna się dokładnie 30 czerwca o północy i potrwa do 31 sierpnia do godziny 23:59. Uczestnicy programy Vitay będą mogli zatankować z rabatem czterokrotnie w okresie 30 czerwca – 31 lipca, a także w okresie 1 – 31 sierpnia również czterokrotnie. Istnieje limit na podstawie którego podczas pojedynczego tankowania możemy zatankować 50 litrów paliwa objętego rabatem.

Promocja Orlenu na paliwo 2023 – kto skorzysta?

Z letniej promocji mogą korzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay. Oczywiście mogą do niej dołączyć także nowi klienci. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji aby cieszyć się tańszym paliwem przez całe lato.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.