Rewolucyjna zmiana dla osób, które zdają na prawo jazdy!

Jeszcze w te wakacje zostanie uruchomiona aplikacja mObywatel 2.0. Pojawi się szereg dodatkowych funkcji, w tym coś specjalnego dla kierowców.

Nowe funkcje w aplikacji mObywatel mają być niebawem udostępnione. Jedną z nich jest możliwość potwierdzenia tożsamości podczas załatwiania spraw urzędowych dzięki nowemu mDowodowi. Ale nie na tym chcemy się dziś skupić, ponieważ pojawi się też zmiana, na którą czeka wielu nowych kierowców!

Prawo jazdy zaraz po zdanym egzaminie? Proszę bardzo!

W aplikacji mObywatel 2.0 będzie możliwość wygenerowania tymczasowego prawa jazdy zaraz po zdanym egzaminie. Świeżo upieczenie kierowcy nie będą musieli czekać kolejny miesiąc aby zacząć korzystać ze swoich nowych uprawnień. Tymczasowe prawo jazdy w aplikacji będzie ważne przez 30 dni od momentu uzyskania uprawnień.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.