AutazUSA.pl – portal dla prawdziwych miłośników motoryzacji

Motoryzacja to coś więcej, niż tylko znajomy, europejski rynek. To również pojazdy, które większości Europejczykom (w tym Polakom) są nieznane. Auta amerykańskie są tego doskonałym przykładem.

Na szczęście, dzięki portalowi AutazUSA.pl, można na ich temat dowiedzieć się czegoś więcej, a nawet je… zakupić!

Wgląd w rynek

Trzeba uczciwie przyznać, że gdyby nie ten portal, to popularność amerykańskich aut byłaby znacznie mniejsza w kraju nad Wisłą. Po pierwsze, trzeba docenić jego niezwykłą rolę informacyjną. Na jego łamach znajduje się mnóstwo porad dotyczących zakupu aut z USA, przewidywalnych kosztów takiego przedsięwzięcia, a także procedur formalnych, które muszą być zrealizowane. W serwisie można też zapoznać się z treścią artykułów, które dotyczą stanu technicznego amerykańskich aut i inwestycji, jakie muszą być zrealizowane przez ich nowego, polskiego (europejskiego) nabywcę.

Kupno i sprzedaż

Serwis AutazUSA.pl to nie tylko kompendium wiedzy związanej z amerykańską motoryzacją, ale też sposób na sprowadzenie wymarzonego auta z USA. Na początek warto zapoznać się z treścią dostępnych na łamach serwisu poradników. Następnie warto skontaktować się z firmą, będącą bezpośrednim importerem aut do Polski. To dzięki niej można wybrać swoje ulubione auto, a następnie (często już po kilku tygodniach) zobaczyć je we własnym garażu. Co ważne, procedura sprowadzenia auta z USA jest w całości realizowana przez importera. Oznacza to, że nie tylko pomoże on w zakupie, ale też zorganizuje dokumenty i pomoże przy rejestracji auta.

Auto z USA i auto z Polski

Atutem serwisu jest dostęp do rozbudowanej platformy ogłoszeniowej. Można w niej znaleźć szereg różnych pojazdów, które już wcześniej zostały sprowadzone z USA, a teraz są dostępne na rynku krajowym. Co ważne, każde z tych aut jest dokładnie opisane przez właściciela i zarejestrowane w Polsce. Mało tego! Klienci serwisu mogą sami wystawić swoje amerykańskie auta, realizując m.in. swoje inwestycyjne marzenia. Na stronie serwisu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na ten temat, co będzie miało istotne przełożenie na opłacalność realizowanej w ten sposób transakcji.

Bieżące informacje, ważne wydarzenia

Serwis AutazUSA.pl to profesjonalnie zaprojektowana platforma informacyjna, na łamach której można znaleźć mnóstwo informacji dotyczących tego wszystkiego, co wydarzyło się w amerykańskim świecie motoryzacyjnym. Tendencje inwestycyjne, nowe modele aut, a także decyzje podejmowane przez największych, światowych producentów to kwestie, z którymi każdy polski miłośnik amerykańskich pojazdów winien się zapoznać. Z udostępnionych na stronie treści można też dowiedzieć się co nieco nt. amerykańskiej kultury motoryzacyjnej, która jest zgoła inna niż to, z czym większość Europejczyków ma do czynienia na rynku Unii Europejskiej.

Podsumowując, portal ten nie tylko został stworzony dla miłośników amerykańskiej motoryzacji, ale również przez nich samych. Widać to – mówiąc językiem informatyków – w każdej linijce kodu tej niezwykłej strony.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.