„Awarie” dystrybutorów Orlenu teraz także w Poznaniu

Od dzisiejszego poranka „awarie” dystrybutorów Orlenu pojawiły się w Swarzędzu, a także w samym Poznaniu na ulicy Warszawskiej i w rejonie ronda Starołęka. Wczoraj było tak również przy trasie katowickiej.

Jak donosi portal epoznan.pl kierowcy nie mają już cierpliwości i nerwowo reagują na „awarie” na stacjach Orlenu. Sam koncern przyznał, że na początku września powstała instrukcja aby w momencie gdy zabraknie paliwa miała pojawiać się na dystrybutorze informacja o awarii, ale teraz już sytuacja się zmieniła, a paliwa nie brakuje.

Wśród opinii publicznej i polityków zdania są jednak nieco inne. W różnych miejscach w naszym kraju od dłuższego obserwuje się masowe „awarie” dystrybutorów na stacjach Orlen. Wiąże się to z tym, że przez absurdalnie niskie ceny paliwa, przez które wielu kierowców tankuje „na zapas”, zaczyna go zwyczajnie brakować. Sam koncern zaprzecza tym doniesieniom, jak i również zarzutom, jakoby zaniżanie ceny paliwa miało być powiązane z trwającą obecnie kampanią wyborczą.

Kiedy sytuacja się zmieni? Zapewne po wyborach. Oby tylko kierowcy nie stali się ofiarami politycznej gry, która zakończy się wywindowanymi cenami na stacjach paliwowych w naszym kraju.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.