Coraz bliżej premiery ŠKODY VISION 7S. Marka przedstawia kolejne szkice elektrycznego samochodu koncepcyjnego

ŠKODA ujawnia kolejne szczegóły nowego języka projektowania marki. Dostrzec je można na pierwszych szkicach nadwozia elektrycznego samochodu koncepcyjnego VISION 7S. Wizualizacje przedstawiają potężnego SUV-a z wyrazistym przodem i reflektorami w kształcie litery T. Światowa premiera samochodu odbędzie się już 30 sierpnia 2022 r.

Szkice w pełni elektrycznego samochodu koncepcyjnego ŠKODA VISION 7S prezentują nowo zaprojektowany, efektowny przód auta. Na wizualizacjach dostrzec można m.in. znacznie szerszą i bardziej płaską ramkę grilla ŠKODY, która jest przyciemniona i zamknięta. Przednie reflektory, które zostały przesunięte daleko do krawędzi pojazdu, rozmieszczono w dwóch rzędach, jeden nad drugim. Umieszczony nad nimi ostro zarysowany pas świateł do jazdy dziennej rozciąga się na boki przypominając skrzydła i rozszerzając wiązkę świetlną. Reflektory swoim ustawieniem tworzą kształt litery T.

Coraz blizej premiery SKODY VISION 7S. Marka przedstawia kolejne szkice elektrycznego samochodu koncepcyjnego 1

Maska samochodu o ostrych konturach nawiązuje do charakterystycznych dla ŠKODY kształtów. Efektowny, całkowicie przeprojektowany przedni zderzak ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza, z których środkowy posiada przyciągającą wzrok pomarańczową wstawkę. W jego dolnej części znajduje się aluminiowa osłona przeciwnajazdowa. Wygląd modelu VISION 7S podkreślają duże, aerodynamicznie zaprojektowane koła. Widok z boku prezentuje przejrzystą powierzchnię i łagodnie opadającą linię dachu.

Coraz blizej premiery SKODY VISION 7S. Marka przedstawia kolejne szkice elektrycznego samochodu koncepcyjnego 2

Światowa premiera modelu ŠKODA VISION 7S zaplanowana jest na 30 sierpnia br. Pojazd stanowi zapowiedź nowego języka projektowania marki ŠKODA, który opiera się na tradycyjnych wartościach producenta, takich jak precyzja, funkcjonalność i autentyczność. Co więcej, auto wyróżnia się przestronnym wnętrzem, wykonaniem z trwałych, zrównoważonych materiałów oraz aerodynamiczną i mocną sylwetką.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.