Q Service Castrol – postaw na sprawdzone warsztaty!

0

130

Jak większość kierowców chcemy, by nasz samochód był sprawny przez długi czas. Musimy więc o niego dbać pod każdym względem. Liczy się codzienne użytkowanie i styl jazdy, ale istotne są też systematyczne przeglądy. To, gdzie je wykonamy, również ma znaczenie. Dobry mechanik zajmie się pojazdem w odpowiedni sposób, więc ryzyko usterki jest mniejsze.

Kwestii wyboru warsztatu samochodowego nie można bagatelizować. W przeciwnym razie narażamy się na rozmaite nieprzyjemności. W przypadkowym serwisie o wątpliwej renomie części zamienne do aut niekoniecznie są najwyższej jakości, a to nieraz skutkuje szybką awarią. Ponadto mechanicy nie zawsze są uczciwi, a początkowo podana kwota w ostatecznym rozliczeniu diametralnie rośnie. Taka osoba często nie prowadzi też wymaganej dokumentacji. Gdzie w takim razie powinniśmy naprawiać i serwisować swój samochód? Tylko w renomowanym i sprawdzonym warsztacie, a takie bez zwątpienia są warsztaty Q Service Castrol.

Q Service Castrol – postaw na jakość!

Marka Q Service Castrol powstała dzięki połączeniu doświadczenia dwóch cenionych i znanych firm – Inter Cars i Castrol. Pierwszy z partnerów od 30 lat specjalizuje się w zarządzaniu warsztatami, drugi natomiast jest w czołówce światowych producentów olejów silnikowych. Połączenie wiedzy obu przedsiębiorstw zaowocowało powstaniem sieci niezależnych warsztatów. Obecnie w Polsce jest ich prawie 500, a ponieważ zaufało im wielu kierowców, liczba ta się powiększa. W każdym z tych serwisów świadczone są kompleksowe usługi. Możemy zgłosić się, kiedy interesuje nas diagnostyka, wymiana opon lub akumulatora, odgrzybianie klimatyzacji czy prace z zakresu mechaniki samochodowej.

Dlaczego warto?

Wśród najważniejszych czynników, jakie powinny determinować wybór warsztatu, jest wiedza i doświadczenie specjalistów w nim pracujących. Przy Q Service Castrol mamy pewność, że samochód trafia w dobre ręce. Istotną kwestią jest wyposażenie miejsca, w którym zostawimy pojazd. Serwis musi dysponować nowoczesnym sprzętem pozwalającym na diagnostykę i naprawę różnych awarii. I tutaj także Q Service Control wypada dobrze. Podobnie, kiedy zaczniemy przeglądać opinie korzystających z usług firmy klientów. Ocena poziomu obsługi i jakości naprawy ma większe znaczenie aniżeli szeroko zakrojona reklama.

Szybko i blisko

Ponieważ warsztatów Q Service Castrol jest w Polsce już przeszło 500, można znaleźć je w wielu miastach na terenie całego kraju. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie mieszkamy, jeden lub nawet kilka z nich znajdziemy w okolicy swojej miejscowości. To duża wygoda. W zależności od tego, czy czeka nas przegląd, mniejsza lub poważniejsza naprawa bez samochodu będziemy przez inny okres. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do codziennej jazdy, każdy dzień bez auta może być dużą niedogodnością. Przez to, że w Q Service Castrol zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, a same warsztaty są doskonale wyposażone, każda naprawa trwa możliwie jak najkrócej, a właśnie na tym zależy kierowcy.

Tematy, które mogą Cię zainteresować

Wstrząśnij i nasłuchuj, czyli jak w samochodach ŠKODY wykrywa się niepożądane dźwięki

ŠKODA przeprowadza niezliczoną liczbę testów swoich samochodów. Jeden z nich odbywa się na urządzeniu o

0

3

Jak zostać kierowcą autobusu?

Przy wzrastających cenach paliwa, wiele osób decyduje się korzystać z komunikacji miejskiej. Dojeżdżamy w ten

0

17

Dołącz do dyskusji na ten temat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

icon

Nowy taryfikator 2021 – uwaga na wysokie kwoty mandatów w 2021 roku!

Brawura na drodze będzie karana bardziej srogo niż do tej pory. W Polsce przez wiele

5

23041

Ford Focus Mk3 – jaki silnik wybrać?

Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.

0

19686

Ford Kuga II – jaki silnik wybrać?

Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto

0

18077

Ford Focus Mk2 – jaki silnik wybrać?

Wybór odpowiedniego silnika to bardzo ważna sprawa. Dowiedz się więcej n temat silników diesla i

0

12475

Ford Mondeo mk4 – jaki silnik wybrać?

Wybór odpowiedniego silnika podczas zakupu samochodu to nie jest prosta decyzja. Warto dokładnie zapoznać się

0

11351

Ford Mondeo mk5 – dane techniczne, silniki, wersje wyposażenia, opinie kierowców

Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu

0

10822