Q Service Castrol – postaw na sprawdzone warsztaty!

Jak większość kierowców chcemy, by nasz samochód był sprawny przez długi czas. Musimy więc o niego dbać pod każdym względem. Liczy się codzienne użytkowanie i styl jazdy, ale istotne są też systematyczne przeglądy. To, gdzie je wykonamy, również ma znaczenie. Dobry mechanik zajmie się pojazdem w odpowiedni sposób, więc ryzyko usterki jest mniejsze.

Kwestii wyboru warsztatu samochodowego nie można bagatelizować. W przeciwnym razie narażamy się na rozmaite nieprzyjemności. W przypadkowym serwisie o wątpliwej renomie części zamienne do aut niekoniecznie są najwyższej jakości, a to nieraz skutkuje szybką awarią. Ponadto mechanicy nie zawsze są uczciwi, a początkowo podana kwota w ostatecznym rozliczeniu diametralnie rośnie. Taka osoba często nie prowadzi też wymaganej dokumentacji. Gdzie w takim razie powinniśmy naprawiać i serwisować swój samochód? Tylko w renomowanym i sprawdzonym warsztacie, a takie bez zwątpienia są warsztaty Q Service Castrol.

Q Service Castrol – postaw na jakość!

Marka Q Service Castrol powstała dzięki połączeniu doświadczenia dwóch cenionych i znanych firm – Inter Cars i Castrol. Pierwszy z partnerów od 30 lat specjalizuje się w zarządzaniu warsztatami, drugi natomiast jest w czołówce światowych producentów olejów silnikowych. Połączenie wiedzy obu przedsiębiorstw zaowocowało powstaniem sieci niezależnych warsztatów. Obecnie w Polsce jest ich prawie 500, a ponieważ zaufało im wielu kierowców, liczba ta się powiększa. W każdym z tych serwisów świadczone są kompleksowe usługi. Możemy zgłosić się, kiedy interesuje nas diagnostyka, wymiana opon lub akumulatora, odgrzybianie klimatyzacji czy prace z zakresu mechaniki samochodowej.

Dlaczego warto?

Wśród najważniejszych czynników, jakie powinny determinować wybór warsztatu, jest wiedza i doświadczenie specjalistów w nim pracujących. Przy Q Service Castrol mamy pewność, że samochód trafia w dobre ręce. Istotną kwestią jest wyposażenie miejsca, w którym zostawimy pojazd. Serwis musi dysponować nowoczesnym sprzętem pozwalającym na diagnostykę i naprawę różnych awarii. I tutaj także Q Service Control wypada dobrze. Podobnie, kiedy zaczniemy przeglądać opinie korzystających z usług firmy klientów. Ocena poziomu obsługi i jakości naprawy ma większe znaczenie aniżeli szeroko zakrojona reklama.

Szybko i blisko

Ponieważ warsztatów Q Service Castrol jest w Polsce już przeszło 500, można znaleźć je w wielu miastach na terenie całego kraju. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie mieszkamy, jeden lub nawet kilka z nich znajdziemy w okolicy swojej miejscowości. To duża wygoda. W zależności od tego, czy czeka nas przegląd, mniejsza lub poważniejsza naprawa bez samochodu będziemy przez inny okres. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do codziennej jazdy, każdy dzień bez auta może być dużą niedogodnością. Przez to, że w Q Service Castrol zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, a same warsztaty są doskonale wyposażone, każda naprawa trwa możliwie jak najkrócej, a właśnie na tym zależy kierowcy.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.