Czy pieniądze spadają z nieba? Okazuje się, że czasem tak!

To zdecydowanie była nie lada gratka dla ludzi przechadzających się w piątek rano ulicą Grota-Roweckiego w Krakowie. To właśnie tam pieniądze „spadały z nieba”. Jak to możliwe?

W piątek 5 maja ulicami Krakowa przejeżdżał samochód, z którego wysypywały się pieniądze. Właściciel auta przez przypadek zostawił otwartą saszetkę z banknotami na dachu swojego pojazdu, przez co po drodze gubił pieniądze. Banknoty zbierali przechodnie.

Kiedy kierowca dojechał na miejsce, zauważył, że po drodze zgubił gotówkę. Powiadomił od razu policję, a policja w międzyczasie otrzymała zgłoszenie o tym, że przechodnie zbierali rozsypane na ulicy pieniądze.

Klika godzin po zdarzeniu policja zaapelowała do wszystkich zbierających o zwrot zagubionych banknotów. Na komisariat policji przyniosły pieniądze dwie osoby. Odzyskano tym samym 6 tysięcy złotych. Teraz władze czekają na zwrot pieniędzy przez pozostałych zbierających. Osoby, które zebranych pieniędzy nie zwrócą mogą odpowiadać za przywłaszczenie.

źródło: tvn24.pl

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.