Czy wiecie co naprawdę kryje się pod logo Skody na pokrywie silnika? Nie uwierzycie!

Niejednokrotnie zdarzało się, że Skodę porównywano właśnie do tej marki. Wypowiedzi takie jak „części te same, tylko logo i cena inne” chyba jednak znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Poniższy filmik został nakręcony u jednego z chińskich dealerów Skody. Podczas filmu mechanik ściąga logo znajdujące się na pokrywie silnika Skody Kodiaq. Co tam znajduje?

Okazuje się, że taka sytuacja ma miejsce nie tylko w przypadku modeli produkowanych na rynek chiński, ale także na rynek europejski. Sprawdzili to i potwierdzili dziennikarze portalu autoforum.cz.

Co w takim razie kryje się pod logo Skody? Sprawdźcie sami!

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.