ŠKODA KAROQ najlepszym samochodem rodzinnym w plebiscycie The Best of Moto 2022

ŠKODA KAROQ od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich rodzin, czego zwieńczeniem jest otrzymanie tegorocznej statuetki w plebiscycie The Best of Moto 2022. Nowa, odświeżona wersja kompaktowego SUV-a zwyciężyła w kategorii „samochód rodzinny”. W tej części konkursu to czytelnicy serwisu Moto.pl decydowali, które modele zasługują na statuetki w poszczególnych kategoriach.

SKODA KAROQ najlepszym samochodem rodzinnym w plebiscycie The Best of Moto 2022

– Nasz odświeżony SUV został zaprezentowany na rynku pod hasłem „Wszystko przed Tobą” – zgodnie z tymi słowami pragniemy nieustannie podnosić jakość Państwa podróży – zarówno tych dłuższych, jak i krótszych. Przyznanie nam tej nagrody pokazuje, że odnosimy sukces, a z naszą ŠKODĄ KAROQ odkryliście Państwo nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa rodzinnego podróżowania – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

Model, który od początku istnienia jest niekwestionowanym sukcesem marki, przeszedł w ostatnim czasie ewolucję zarówno wizualną, jak i technologiczną, dzięki czemu może pochwalić się jeszcze bardziej wyrafinowanym designem, większym komfortem jazdy czy ulepszoną aerodynamiką. Co ogromnie ważne dla samochodu rodzinnego, ŠKODA KAROQ zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, oferując m.in. aż 9 poduszek powietrznych oraz najnowocześniejsze systemy wspomagania.

SKODA KAROQ - wysoki poziom bezpieczeństwa

– Dla marki ŠKODA bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem. Cieszymy się, że nasz model zyskał zaufanie kierowców – jako bezpieczny samochód rodzinny. Ten kompaktowy SUV to także auto bardzo praktyczne i przestronne, dzięki czemu świetnie spisuje się podczas, często niełatwych, rodzinnych podróży. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaufanie oraz wyróżnienie w plebiscycie The Best of Moto 2022 – dodaje Klaudyna Gorzan.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.