Potężny karambol w Bydgoszczy z udziałem kilkunastu samochodów

7 sierpnia po południu na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Gdańskiej w Bydgoszczy doszło do karambolu z udziałem 9 aut osobowych i 2 ciężarówek. Całe zdarzenie nagrał jeden z kierowców. W wyniku zdarzenia 12 osób potrzebowało pomocy medycznej, a 6 z nich trafiło do szpitala. Policja ma już wstępne ustalenia.

Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych przez Bydgoszcz 998 widać jak spod świateł rusza czerwona ciężarówka, która następnie taranuje kilka samochodów. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej, a także pogotowie i policja. Według wstępnych ustaleń policji, do wypadku doszło z winy kierowcy samochodu ciężarkowego. Miał on stracić panowanie nad pojazdem w wyniku problemów zdrowotnych. Dokładne okoliczności zdarzenia wciąż są badane.

Najnowsze

Gorące tematy

7 kwietnia 2021
Ford Mondeo Mk5 reprezentuje klasę średnią. Produkowany jest w trzech wersjach nadwozia. Piąta generacja modelu szybko zdobyła popularność i rzeszę fanów. Dowiedz się więcej na temat tego modelu z naszego artykułu.
22 marca 2021
Kupujesz Forda Focusa III? Zobacz spośród jakich jednostek napędowych możesz wybierać.
25 marca 2021
Na rynku wtórnym znajdziecie wiele egzemplarzy Forda Kuga II. Zanim zdecydujecie się na zakup warto zapoznać się z gamą silników, spośród której możecie wybierać decydując się na zakup Forda Kuga II.
9 kwietnia 2021
Ford Fiesta siódmej generacji trafił do sprzedaży w 2008 roku. W porównaniu do poprzednich wersji Fiesta zyskała w szczególności na wyglądzie. Rozważasz Zakup? Dowiedz się więcej na temat Forda Fiesty Mk7.